• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Podłogi korkowe WICANDERS

by
 

Jeżeli szukasz najlepszego rozwiązania na pokrycie podłogowe w swoim domu, podłoga korkowa chętnie stanie do rywalizacji o Twoje względy. Pomyśl tylko o tym, jak wiele może Ci zaoferować - zapewni:

 

  • komfort cieplny - koniec z uczuciem chłodu, gdy stajesz bosą stopą na posadzkę; dzięki swojej komórkowej budowie korek jest doskonałym izolatorem termicznym, dotykając go, doznasz przyjemnego uczucia rozgrzewającego ciepła;

 

  • komfort akustyczny - korek posiada wysoce rozwiniętą zdolność pochłaniania dźwięków, a podłoga z korka sprawi, że otoczy się atmosfera spokoju i relaksu; zapomnij o stukocie twardych paneli, nie myśl już o hałaśliwych sąsiadach z dolnych kondygnacji;

 

  • komfort chodzenia - wierzchnia warstwa podłogi korkowej jest elastyczna, wydajnie amortyzuje nacisk w trakcie stawiania kroków; chodzenie po niej to przyjemność, a nie męczarnia dla Twoich mięśni i stawów;

 

  • komfort łatwego utrzymania w czystości - tak niewiele potrzeba, aby utrzymać podłogę z korka w dobrym stanie, wystarczy pamiętać o jej okresowym odkurzeniu i przetarciu wilgotnym mopem, aby cieszyć się doskonałą podłogą przez wiele lat.

 

Podłogi korkowe to szeroka oferta produktów i możliwość wybrania najładniejszego wzoru do Twojego wnętrza. W kolekcjach Wicanders możesz znaleźć i tradycyjne okładziny w formie płytek przyklejanych do podłoża z korkiem w naturalnie brązowym kolorze, i panele korkowe układane w szybki i łatwy sposób, ze specjalnie traktowaną powierzchnią dla uzyskania efektów zgodnych z najnowszymi trendami światowego designu.

 

Sceptycy twierdzą, że podłogi korkowe nie są trwałe. Nie słuchaj ich. To jest nieprawdziwy stereotyp. Najlepszy dowodem są liczni wierni miłośnicy tych podłóg - jeśli tylko wprowadzisz je raz do swoich wnętrz, satysfakcja z ich użytkowania sprawi, że będziesz je chcieć mieć na zawsze. 


Jest jeszcze jeden aspekt, który przemawia za podłogą korkową. W dzisiejszym świecie zwracamy dużą uwagę na ekologię i zrównoważony rozwój. Korek to materiał, który pozyskuje się bez robienia jakiejkolwiek krzywdy rosnącemu drzewu. Nie niszczymy lasów, a wręcz przeciwnie rozwijamy je, poszerzając plantacje dębów korkowych. Korek to 100% natury i 100% troski o jej stan.

Flock Moonlight

 

Flock Tea

 

Identity Champagne

 

Identity Chestnut

 

Identity Silver

 

Identity Tea

 

Identity Timide

 

Linn Blush

 

Nuances Mele

 

Originals Accent

 

Originals Harmony

 

Originals Rhapsody

 

Originals Shell

 

Personality Eden

 

Personality Moonlight

 

Personality Tea

 

Personality Timide

 

Reed Barley

 

Reed Meridian

 

Slate Caffe

 

Slate Eclipse

 

Slice Brunette

 

Slice Marble

 
Źródło: WICANDERS, www.wicanders.pl
xtop
X
 
[: :]
X
X