• Zaloguj się
  • Szuflada
WICANDERS / DOM KORKOWY
  • tel.: +48 12 637 96 39
  • tel.: +48 12 636 79 16

Wicanders to szeroka oferta pokryć podłogowych z korka, winylu i drewna, wyróżniająca się nie tylko wzornictwem, ale i komfortem użytkowania. Dom Korkowy Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem marki Wicanders w Polsce

Podłogi korkowe Corkcomfort to kolekcja blisko czterdziestu wzorów o zróżnicowanej fakturze i barwie. To zarówno tradycyjne wzory korkowe, jak i nowoczesny design. Podłogi korkowe polecamy przede wszystkim do pomieszczeń mieszkalnych. Korek będący produktem w 100% naturalnym i w 100% pochodzącym ze źródeł odnawialnych ma szereg zalet. Redukuje odgłos stawianych kroków, amortyzuje uderzenia, zapewnia optymalną temperaturę posadzki, wprowadza do wnętrza zdrowy mikroklimat. To idealna podłoga do sypialni, pokojów dziecięcych, pokojów dziennych. Korek zabezpieczony jest lakierem ceramicznym, co zapewnia trwałość okładziny przez wiele lat.

Podłogi winylowe Vinylcomfort to idealna kombinacja zalet winylu i korka. Winyl stanowi warstwę wierzchnią; jest odporny na przetarcie i zarysowania, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla posadzek w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach, nie tylko mieszkalnych, ale przede wszystkim użyteczności publicznej, jak biura, sklepy, restauracje. Dzięki najnowocześniejszej technologii możliwe jest precyzyjne odwzorowanie w winylu rysunku, struktury i barwy naturalnych materiałów takich jak drewno i kamień. Z kolei korek daje tej podłodze większą elastyczność, sprężystość, podwyższa jej izolacyjność termiczną i akustyczną.

Podłogi drewniane Parquet to wyjątkowa oferta. Specjalizujemy się w podłogach dębowych, modnych rustykalnych wzorach, poddanych dodatkowej obróbce, mającej na celu uzyskanie efektu zużycia. W tym celu niektóre nasze deski są ręcznie strugane i ryflowane. Oferujemy też deski 1.lamelowe w dużych rozmiarach, długości 2,2 m i szerokości nawet 26 cm. Jako produkt dodatkowy proponujemy izolacyjne podkłady podpodłogowe z naturalnego korka.

Oprócz pokryć podłogowych Wicanders oferuje też korkowe pokrycia ścienne. Są one produkowane w formie płytek grubości 3 mm do klejenia bezpośrednio do powierzchni ściany. Jest to praktyczna dekoracja ścian; wycisza i ociepla pomieszczenie, zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniem w miejscach intensywnego ruchu. W ofercie niemal czterdzieści różnorodnych wzorów.

Dom Korkowy jest ponadto dystrybutorem litych podłóg drewnianych marki Ipowood.

 


top
X