• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

NIEZWYKŁE FORMY DONIC TARASOWYCH

by
 
Fantazyjne formy donic z ofert marki TerraForm urozmaicą przestrzeń tarasu i ogrodu. Inspirujemy jak zamienić nasze otoczenie w swoistą galerię sztuki.
Donica NEW YORK.
 
NEW YORK. Ekstrawagancka, designerska donica, która jest przeciwieństwem zwykłych elementów dekoracyjnych. Jest nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna. Dzięki niej zwykła aranżacja przestrzeni miejskiej zyskuje niecodziennego wyglądu zgodnie z najnowszymi trendami.
Donice z kolekcji TerraForm inspirowane są formą słynnych budynków, stąd oryginalna forma modeli: Venezia, Roma oraz New York.
Donica ROMA.
 
ROMA. Designerska donica o niecodziennej formie. Interesująca propozycja dla osób, które chcą wzbogacić swoje wnętrza hotelowe, restauracyjne, a także przestrzeń miejską. Dużą donicę można usytuować na zewnątrz, ponieważ jest odporna na wszelkie warunki pogodowe, uderzenia i działanie promieni UV.
Donica VENEZIA.
 
VENEZIA. Ponadczasowy model, odpowiedni do kreatywnego dzielenia większych przestrzeni. Oryginalna donica o niecodziennym wyglądzie. Jest doskonałym sposobem na wzbogacenie witryny sklepowej czy wnętrza centrum handlowego. Tę dużą i designerską donicę można usytuować na zewnątrz ze względu na odporność na warunki pogodowe.
Donica GEAR.
 
GEAR. Donica oparta na kształcie koła zębatego. To niebanalny dodatek do nowoczesnego wnętrza, efektowny nawet bez roślinności. Zestawiona w komplecie stworzy kolorową, modułową dekorację, która przywodzi na myśl prawdziwy mechanizm. Ta nowoczesna donica nie wymaga nadmiernej konserwacji, jest lekka i odporna na uszkodzenia mechaniczne.
Donica GIANTO.
 
"Zwyczajna" forma również może być wyzwaniem dla duszy artysty: wystarczy pokryć jednolitą powierzchnię wybranym obrazem - tak jak model Gianto!
Donica AFRICA.
 
AFRICA. Wybierając model Africa, łatwo i szybko zaprosisz do przestrzeni nutkę upalnych klimatów i przygody…
Donica AFRICA LIGHT
 
AFICA LIGHT. Podświetlana włoska donica inspirowana afrykańskim stylem. Jest na tyle efektowna, że z pewnością zaintryguje gości. Można ją postawić bezpośrednio na ziemi, ponieważ żadne warunki pogodowe nie są jej w stanie zaszkodzić.
Donica TULIPANO LIGHT.
 
TULIPANO LIGHT. Świecąca włoska donica marki TeraPlast, która z łatwością stworzy przytulną atmosferę. Dzięki niej każdy ogród czy taras może stać się kontynuacją przytulnego living-roomu. Ta nowoczesna donica z powodzeniem może zastąpić zwykłą lampę, ale będzie również niespotykanym pojemnikiem na rośliny.
x

źródło: TerraForm


top

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X
 
[: :]
X
X