• Zaloguj się
  • Szuflada
TERRAFORM
  • tel.: +48 68 414 55 54

TWOJE POTRZEBY - NASZE ROZWIĄZANIA


TerraForm to największa na rynku kolekcja dużych, nowoczesnych donic. Nasze produkty cechuje funkcjonalność oraz wysoka estetyka wykonania, co czyni je rozwiązaniem optymalnym dla przestrzeni publicznych, domów czy biur. Tworzymy z myślą o architektach, projektantach i o każdym, dla kogo donica to coś więcej niż pojemnik na rośliny. Nie ma tu miejsca na szablonowy kształt bryły i powielanie tego, co już było. Nieustannie szukamy nowych pomysłów i rozwiązań, łączących wyjątkowy design i jakość wykonania.


MIEJ KOMFORT WYBORU


Kolekcja TerraForm to mnogość najróżniejszych form, kształtów i kolorów, które umożliwiają stworzenie niepowtarzalnej aranżacji. Rozbudowana paleta barw pozwala z łatwością dobrać produkty dostosowane do charakteru danego projektu. Niezależnie bogata oferta marki została podzielona na kolekcje, z których każda wyróżnia się wyjątkowymi kształtami i właściwościami:


- Kolekcja CLASSIC - klasyczne i ponadczasowe donice, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, - Kolekcja ESPESSO - wysokie i smukłe donice, które dodają elegancji swojemu otoczeniu, - Kolekcja URBANO - nowatorskie donice, które wprowadzają kreatywne rozwiązania do przestrzeni, - Kolekcja LONG - stylowe donice o podłużnej formie, które mogą służyć jako naturalne parawany czy bariery, - Kolekcja BALL - donice o kształcie kuli, które tworzą harmonijne i interesujące aranżacje, - Kolekcja LIGHT - modne donice świecące, które swoim światłem nadają niesamowitego klimatu,


POŁĄCZMY NASZ POTENCJAŁ - PROGRAM WSPÓŁPRACY DLA ARCHITEKTA


Jesteśmy świadomi tego, jak wielki wpływ na kształtowanie poczucia piękna i podejmowanie decyzji Klientów mają Architekci, Projektanci i Dekoratorzy. To Ty, pracując z Klientem na co dzień, poznajesz jego potrzeby i oczekiwania. To Ty jesteś liderem opinii i źródłem wiedzy o oryginalnych i ciekawych trendach wzorniczych. Rozpocznij współpracę z nami i skorzystaj z: - Ponad 2 tysięcy modeli donic, uznanych europejskich producentów (Elho, Slide, Deroma, Teraplast, Atech, Nuno'ni) dostępnych w stałej ofercie. - Atrakcyjnego systemu prowizyjnego dodatkowo premiowanego w zależności od skali obrotu. - Pomocnych w pracy projektowej materiałów (katalogi, wzorniki materiału, sample). - Dostępu do elektronicznej platformy z narzędziami do projektowania (modele dwg, 3ds, png, karty produktowe, baza foto). - Profesjonalnego wsparcia indywidualnego doradcy.


JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI Marta Antos, opiekun Architekta: +48 697 000 505 | marta.antos@terra-pl.eu Dorota Pawliczak, opiekun Architekta: +48 68 414 55 54 | dorota.pawliczak@terra-pl.eu


top

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X