• Zaloguj się
  • Szuflada
MILANTEX
  • tel.: +48 22 844 34 41

Milantex to firma z tradycjami. Doświadczenie, rozwój i otwartość na nowości pozwoliły nam zbudować miejsce dla ludzi ceniących piękno i światło. Wierzymy, że oba te elementy kreują klimat i charakter wnętrza. W naszym asortymencie znajdą Państwo ekskluzywne produkty. Mamy duży wybór oświetlenia oraz funkcjonalnych mebli zaprojektowanych przez światowych projektantów.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z najlepszych materiałów i cechuje je najwyższa jakość oraz wyjątkowy design. Oferujemy zarówno produkty klasyczne, jak i bardzo nowoczesne, wykorzystujące najnowsze technologie. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego Klienta i sprostanie nawet najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom. Nie ma lampy, której dla Państwa nie znajdziemy.

W sklepie przy ul.Puławskiej 108/112 czekają na Państwa doświadczeni pracownicy, którzy chętnie doradzą oraz pomogą w wyborze najwłaściwszego produktu. Zapraszamy także na stronę naszego sklepu internetowego, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się z naszą ofertą oraz kupić nasze produkty, bez wychodzenia z domu.
 
top
X