• Zaloguj się
  • Szuflada
FormaZone to firma specjalizująca się w wyposażaniu pięknych wnętrz. W ofercie sklepu internetowego formazone.pl znajdują się nowoczesne meble, oświetlenie i domowe akcesoria. Jego nazwa wzięła się z koncentracji na wyjątkowych formach oferowanych produktów i funkcjonalnym dopasowaniu ich do poszczególnych stref we wnętrzach.


Na tle dziesiątek innych sklepów wnętrzarskich FormaZone wyróżniają trzy rzeczy. Pierwsza to autorski dobór oferty produktowej, który znajdzie uznanie u wielbicieli nowoczesnych wnętrz, zwracających uwagę na design i jakość wykonania. Druga to usługa "personal shopper" - jeśli klient wie, jakiego rodzaju produktu potrzebuje a nie ma go na stałe w ofercie FormaZone, zespół nie szczędzi czasu na znalezienie żółtych technicznych lampek czy rozkładanego do konkretnych rozmiarów białego stołu. Trzeci element wyróżniający sklep to ciągłe wzbogacanie oferty o wyjątkowe przedmioty znalezione dzięki "design hunting". W ramach wnętrzarskich łowów przedstawiciele FormaZone odwiedzają międzynarodowe targi czy znajdują perełki produkowane przez lokalnych rzemieślników.


FormaZone współpracuje z szerokim gronem producentów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Spośród marek meblarskich są to m.in. Miotto, Zuiver, Domitalia, Temahome, Danform, Libra czy TON. Poszukującym domowego oświetlenia, właściciele FormaZone najchętniej polecają produkty takich firm jak Artemide, Foscarini, Mantra, LZF i Lucis. Ofertę sklepu uzupełniają nietuzinkowe akcesoria domowe, pochodzące przede wszystkim z oferty marki J-Line.
 
top
X