• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

WANNY RĘCZNIE MALOWANE - FUNNY BATHS MARKI RIHO

by
 
Proces projektowania graficznego wanien z linii Funny Baths – Special Line został całkowicie powierzony naszym Klientom. Każda wanna jest niepowtarzalna, gdyż jest autorskim pomysłem jej użytkownika, który ograniczony jest jedynie swoją wyobraźnią. Bez względu na to jaki jest styl Twojej łazienki, czy wolisz bogate zdobienia czy nowoczesny minimalizm, jesteś w stanie stworzyć wannę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania pod względem jakości i wzornictwa.
 
Wzór nanoszony jest ręcznie po zewnętrznej stronie płyty akrylowej, z której zrobiona jest wanna, tak więc nie ma możliwości zmywania się, wycierania lub blaknięcia grafiki. Sprawia to, że będziesz mógł się cieszyć swoją wanną przez długi czas, nie martwiąc o to, czy uszkodzisz nadruk. Mamy możliwość nanoszenia grafiki nie tylko na wanny prostokątne, ale także owalne i narożne.
 
Produkty z serii Special Line są wyceniane indywidualnie, natomiast gotowe wzory z Painting Line i Motive Line są wykonywane standardowo na wannach: Seth, Lugano, Lusso, Neo i Lima, a ich ceny są dostępne w katalogu. Bez względu na to, czy interesują Cię wanny owalne czy wanny narożne, dzięki nam masz możliwość zaprojektowania na nich oryginalnego i niepowtarzalnego wzoru. Tym razem nie ogranicza Cię nic poza Twoją wyobraźnią!
 
 
 
x

fot: RIHO


top
X
 
[: :]
X
X