• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

SPOSÓB NA PIĘKNĄ ŁAZIENKĘ - PRZEGLĄD PRODUKTÓW BETTE, GLASS I GESSI

by
 
Umywalki, wanny, a nawet sauny - zobacz przegląd produktów idealnie wpasowujących się we wnętrza pięknych łazienek. Prezentujemy trzy zestawienia produktów do łazienki wybrane ze strony Intercasa.pl.

Wanny BETTE

Wolnostojąca lub narożna, dwukolorowa, podwójna lub wbudowana w podest – niemiecki producent BETTE oferuje szeroki wachlarz możliwości, który pozwala na idealne dopasowanie wanny do indywidualnych potrzeb klienta.

Czytaj więcej na Intercasa
BETTE
 

Sauny GLASS

Włoski producent, GLASS posiada w swojej ofercie wszystko, co jest potrzebne do stworzenia prywatnej strefy Wellness: jacuzzi, łaźnie tureckie, wanny z hydromasażem oraz sauny. Firma od kilkudziesięciu lat pracuje nad programem saun, które nie tylko doskonale się prezentują, ale również zwracają uwagę doskonałą jakością materiałów oraz zastosowanymi technologiami.

Czytaj więcej na Intercasa
Sauna GLASS, model LOYLY
 

Umywalki GESSI i LEFROY BROOKS

Płaskie lub wypukłe, wąskie lub szerokie, w kształcie koła, elipsy lub prostokątne – producenci coraz częściej zaskakują wyszukanymi projektami umywalek. Z jednej strony, inspiracji dostarczają im innowacje i futurystyczne formy. Z drugiej strony, chętnie powracają do przeszłości. I kiedy już sądzimy, że nic więcej wymyślić się nie da, oni szybko wyprowadzają nas z błędu – wypuszczając na rynek kolejny designerski produkt.

Czytaj więcej na Intercasa
Umywalka wolnostojąca GESSI, seria Cono
 
xtop
X
 
[: :]
X
X