• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

NOWA MARKA GIRLAND ŚWIETLNYCH WKRACZA NA POLSKI RYNEK

by
 
Po zdobyciu znaczącej pozycji na kilku europejskich rynkach, niemiecka marka goodmoods* rozszerza zasięg swojej działalności, wprowadzając swoje produkty na polski rynek. W pierwszej kolejności zostają udostępnione polskim klientom gotowe zestawy kolorystyczne w wersjach 20, 35 i 50 kul. Wkrótce będzie też możliwość własnoręcznego komponowania zestawów wedle życzenia klienta a wyboru będzie można dokonać spośród 47 kolorów.
 
Co wyróżnia produkty tej marki od konkurencji? Z naszych obserwacji wynika, że bardzo wiele. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że w końcu pomyślano nie tylko o samym produkcie a także o stosownym opakowaniu. Kulki z przędzy bawełnianej marki goodmoods* są starannie ułożone w tekturowej walizeczce z grubego kartonu, zaopatrzonego w okienko oraz uchwyt do przenoszenia. Całość wygląda niezwykle efektownie sprawiając, że zestaw taki świetnie nadaje się na prezent.
W środku znajdujemy czytelną instrukcję, zapasowe żarówki oraz wybrane kolory kulek ułożone równo w rzędach. Zadbano także o jakość wykończenia kabla zasilającego. Jest on transparentny co powoduje, że nie rzuca się zbytnio w oczy i zlewa się z tłem na jakim umieszcza się oświetlenie. Ułożenie kolejności kolorystycznej kul na kablu to dodatkowa zabawa, w którą można wciągnąć całą rodzinę.
 
Rodzina goodmoods* to także lampy wiszące i stojące wykonane z przędzy bawełnianej w różnych zestawach ilościowych i wielkościowych. Dostępne kolory wprawiają w prawdziwy zawrót głowy.
Sugerowane ceny:
• zestaw 20 kul: 122 zł
• zestaw 35 kul: 164 zł
• zestaw 59 kul:
 
Wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki goodmoods* jest Home Design (www.h-design.pl), gdzie znajduje się pełna oferta tego klimatycznego i dekoracyjnego oświetlenia.
 
 
 
xtop
X
 
[: :]
X
X