• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Narożnik króluje w salonie - eleganckie i komfortowe meble Gala Collezione

by
 
W bogatej ofercie produktowej marki Gala Collezione znajdziemy nowoczesne sofy, fotele, zestawy modułowe oraz narożniki, którym dziś poświęcamy szczególną uwagę.
 
Eleganckie, komfortowe i funkcjonalne meble z oferty Gala Collezione zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów. Narożnik od lat cieszy się dużą popularnością, zarówno jako mebel wypoczynkowy jak i mebel z przeznaczeniem do spania. Dopasowany kolorystycznie i stylistycznie do aranżacji wnętrza będzie jego niewątpliwą ozdobą.
NAROŻNIKI GALA COLLEZIONE
 
SERENA | marka Gala Collezione
Duży, wygodny narożnik w kształcie litery U, idealny do idealny do relaksu i rodzinnego wypoczynku. Zwiększona głębokość siedzisk (wynosi ona aż 78 cm) sprawia, że możemy komfortowo wypoczywać w dowolnej pozycji. Mebel skonfigurowany z elementów system modułowego Serena doskonale sprawdzi się w przestronnych wnętrzach. Mebel można wzbogacić o funkcję spania. Nowością są zaprojektowane w minimalistycznym stylu stoliki (w dwóch rozmiarach – kwadratowy oraz podłużny) oparte na bazie metalowej konstrukcji, z laminowanym blatem w kolorze dębu. Są one ciekawym elementem urozmaicającym design mebla – mogą stanowić oddzielny element aranżacji lub być wkomponowane w całość, dodając mu nowoczesnego wyglądu.
 
 
 
 
BELLUNO | Gala Collezione
Niezwykle efektowny, rozkładany narożnik skonfigurowany z elementów systemu modułowego Belluno. Posiada ruchome zagłówki, duży pojemnik na pościel oraz funkcję spania. Możliwe obicia: skóra lub tkanina.
 
 
 
 
BLOM | Sweet Sit
Oryginalny, niewielki, bardzo miękki narożnik wyposażony w skrzynię na pościel oraz mechanizm, który dzięki przytulnej „kołderce” wyściełającej siedzisko i oparcie zapewnia po rozłożeniu dużą, równą powierzchnię spania. Na zewnętrznej stronie boku mebla dyskretnie umiejscowiono kieszeń na gazety. System rozkładania LEOPARD
 
 
 
 
CALPE | Gala Collezione
Elegancki, skórzany narożnik skonfigurowany z elementów systemu Calpe. Wyróżnia się zwiększoną głębokością siedzisk co pozwala na prawdziwy relaks. Posiada wygodny bar z ruchomym blatem i pojemnikiem na podręczne drobiazgi, łatwą do rozkładania funkcję spania oraz funkcja relaks PLUS, która zapewni odprężenie.
Skórzane obicie Vintage wprowadza do wnętrza ponadczasową elegancję.
 
 
 
 
 
DOMO | Gala Collezione
Nnarożnik skonfigurowany z elementów systemu modułowego Domo. Można wysposażyć go w funkcję spania, w fotel z funkcją relaksu lub skrzynką na pościel. Wszystkie zagłówki narożnika są integralną częścią oparcia i można ustawić je w dowolnej pozycji.
 
 
 
ELIO | Sweet Sit
Kompaktowy narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. W trakcie użytkowania można zmienić stronę narożnika. System rozkładania DELFIN / marka Sweet Sit
 
 
 
FAVA | Gala Collezione
Miękki i sprężysty skórzany narożnik Fava, to komfortowy mebel wyposażony w ruchome zagłówki stanowiące integralną część oparcia, z możliwością stopniowej regulacji kąta ich nachylenia. Mebel posiada skrzynię na pościel oraz wysuwane siedzisko, sterowane elektrycznie za pomocą elektrycznych sensorów. Funkcja ta pozwala na wygodny odpoczynek w pozycji półleżącej dzięki możliwości znacznego pogłębienia siedziska.
 
 
 
 
MASSIMO | Gala Collezione
Rozkładany narożnik, który można wyposażyć w funkcję spania lub w ruchome siedzisko, sterowane za pomocą elektrycznych sensorów, które po wysunięciu może z powodzeniem służyć jako miejsce do przenocowania jednej osoby.
 
Mniejszy narożnik skonfigurowany z elementów systemu modułowego Massimo
 
 
MONDO | Gala Collezione
Minimalistyczny styl narożnika Mondo sprawia, że idealnie sprawdza się on w nowoczesnych wnętrzach. To mebel idealny do relaksu, ze względu na głębokie komfortowe siedzisko oraz wypełnienie z włókna silikonowego w oparciu.
Możliwe obicia ze skóry naturalnej, oraz z tkaniny. Do wyboru dwa rodzaje nóżek – drewniane oraz matowe metalowe czarne. Nnarożnik wygląda lekko i niezwykle elegancko, a przy tym łatwo jest pod nim posprzątać także przy użyciu odkurzacza automatycznego.
 
 
 
NAPPA | Sweet Sit
Kompaktowy, atrakcyjny mebel utrzymany w skandynawskim stylu. Narożnik Nappa wyróżniają wysokie, drewniane nóżki, które nadają mu lekkości oraz efektowne pikowania na boku i oparciach.
Narożnik został wyposażony w funkcję spania typu CST, która rozkłada się podobnie jak bardzo dobrze znana wszystkim wersalka, jednakże jest o wiele wygodniejsza ze względu na zastosowane materiały oraz nowoczesną konstrukcję.
 
 
 
x

fot: GALA COLLEZIONE


top
X
 
[: :]
X
X