• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Meble wypoczynkowe do wnętrza w stylu loftowym

by
 
Nowoczesny styl loftowy charakteryzuje się surowością, oszczędnością zastosowanych form, barw i elementów wyposażenia wnętrza. Jakie meble sprawdzą się w takich wnętrzach?
Minimalistyczne podejście do aranżacji przestrzeni jest w ty m przypadku kluczem do sukcesu. W pomieszczeniach w stylu loftowym dominują materiały, które pozwalają zbudować "przemysłowy", surowy klimat - szkło, metal, beton, cegła, aluminium, tworzywo sztuczne, surowe deski czy skóra naturalna.
Zestaw wypoczynkowy Genova (marka: Gala Collezione)
 
W tego typu wnętrzach doskonale sprawdzą się meble o nietuzinkowej formie, nawiązujące swoim designem do klimatu "fabrycznego". Minimalistyczne, eleganckie, osadzone na wysokich - najczęściej platformowych nogach, o kubicznych kształtach bez zbędnych ozdobników - takie sofy i narożniki podkreślą charakter salonu i wprowadzą do niego wizualną przestrzeń.
Aby urządzić mieszkanie w stylu loftowym, niekoniecznie musi być ono zlokalizowane w starych, pofabrycznych budynkach. Jeśli pomieszczenia są wyższe niż standardowe, okna duże i przestronne a przestrzeń w ramach mieszkania otwarta - z powodzeniem można takie mieszkanie zaarażować właśnie w takim stylu. Możliwości jest wiele.
Zestaw wypoczynkowy Genova (marka: Gala Collezione)
 
Dwuosobowa i trzyosobowa sofa Genova, prócz nóg industrialnych, oferuje dodatkowo nowoczesne rozwiązanie w postaci ruchomego oparcia z systemem SAR (System Automatycznego Powrotu / System of Automatic Return). Wypoczywając na meblu, można w łatwy i prosty sposób zmienić kąt nachylenia oparcia, tak by dopasować go do potrzeb chwili. Duży, wygodny taboret może służyć za dodatkowe siedzisko lub wygodny podnóżek.
Sofa Genova z ruchomym oparciem z systemem SAR (System Automatycznego Powrotu)
 
Narożnik Albano na nogach platformowych przyciąga wzrok swoim minimalistycznym kształtem. Ciekawie wyglądają tutaj chromowane, platformowe nogi oraz masywny podłokietnik w kubicznym kształcie. Surowy design doskonale będzie korespondował z "industrialnym" wykończeniem ścian, budując w pomieszczeniu odpowiedni klimat.
Narożnik Albano (marka: Gala Collezione) z ruchomymi zagłówkami, na nodze platformowej
 
x

fot: Gala Collezione


top
X
 
[: :]
X
X