• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Meble ogrodowe Houe – duńska szkoła designu tym razem w plenerze

by
 
Ta historia zaczyna się w Danii w 2007 roku, kiedy powstał dom designu Houe specjalizujący się głównie w projektowaniu i produkcji szerokiej oferty mebli ogrodowych. Produkty Houe odzwierciedlają misję marki, która skupia się głównie na wygodzie i komforcie jej użytkowników. Zespół odpowiadający za produkty Houe wkłada wiele wysiłku w ich „dopieszczenie”.
 
Krzesło bujane Click w wersji wielokolorowej, Houe, Pufa Design
 

Diabeł tkwi w szczegółach

Niekiedy jest tak, że to detal decyduje o całości mebla. Podobnie jest z produktami Houe, wyróżnia je dopracowany szczegół – kolorystyka, kształt podłokietników, wymienne lamelki siedziska i oparcia, praktyczne uchwyty. Udogodnień przyjaznych użytkownikowi jest sporo. Tego typu dodatki mają też wiele walorów estetycznych. Marce w sięgnięciu takich rezultatów pomagają zaufane fabryki, gdzie zlecana jest produkcja. Duńczycy podkreślają, że tylko dzięki ścisłej znajomości i zaufaniu do podwykonawców jakość technologiczna produktu może być tak bezkonkurencyjna - i dzięki temu produkty Houe są wyjątkowe pod wieloma względami.
Krzesła ogrodowe z serii Click z podłokietnikami, Houe, Pufa Design
 

Stolik do wzięcia

Roee Magdassi zaprojektował dla marki Houe model sprytnego stolika o nazwie Edge. Mebel wyposażony jest w spory poręczny uchwyt niczym damska torebka. Po złożeniu rączki spełnia on też rolę krawędzi stołu. Stolik do ogrodu dostępny jest w trzech średnicach 46 cm, 62 cm i 76 cm.
Stolik Edge o średnicy 62 cm, Houe, Pufa Design
 
Henrik Pedersen też skupił się w projekcie stolika Eyelet na uchwycie, ale tym razem ma on zupełnie inny kształt. To regularne kółeczko. Podobnie jak jego kolega Edge, Eyelet może być zestawiony z innymi stolikami o różnych średnicach i kolorystyce. Stolik ma system odprowadzania wody i dostępny jest w sześciu wersjach kolorystycznych.
Stolik Eyelet, zestaw w trzech różnych rozmiarach, Houe, Pufa Design
 

Kolorowy ogród

Click to najpopularniejsza i najchętniej wybierana kolekcja krzeseł i foteli do ogrodu Houe. Wybrane modele krzesła Click wyposażone są w podłokietniki. Fotel Click natomiast występuje w wersji bujanej na bambusowych płozach. Henrik Pedersen rozkochany w kolorach śródziemnomorskich mórz zaprojektował fotele w kilkudziesięciu odsłonach kolorystycznych. Technologia siedzisk Click opiera się na wymiennych lamelkach. Jeśli mamy ochotę możemy samodzielnie zaprojektować swoją odsłonę. Najpiękniejszy letni klimat wnoszą lamelki ułożone w pasiaste ombre. Dla miłośników mocniejszych i bardziej wyrazistych mebli ogrodowych projektant stworzył specjalną linię Clips – konstrukcja jak i lamelki są zdecydowanie grubsze. Do wszystkich krzeseł pasują stoły Four, do największego modelu zaprosimy nawet ośmioro gości. Miłym dodatkiem do foteli i krzeseł są wygodne podnóżki.
Zestaw mebli ogrodowych Houe, Pufa Design
 
Zestaw mebli ogrodowych Houe, Pufa Design
 
Zestaw mebli ogrodowych Houe, Pufa Design
 
Design do ogrodu to gwarancja wieloletniej jakości i funkcjonalności. Marka Houe wpisuje się w styl życia zgodny z mottem „less is more”dotyczy to inwestycji prywatnych oraz wyposażenia hoteli czy stref SPA & wellness, gdzie warto wybrać mniejszą ilość mebli, ale postawić na wysoką klasę i dobry design.

Kolekcja mebli ogrodowych Houe dostępna jest w Pufa Design .
xtop
X
 
[: :]
X
X