• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Lampa nad stół

by
 
Duża lampa podkreśli wybraną strefę i skoncentruje uwagę na detalach. Zestawienie mniejszych - zapewni efekt doświetlenia, zapewniając przy tym ciekawe wrażenia estetyczne.
 
 
Rozłożysta lampa Under the Bell, Muuto, Pufa Design
 
Lampa Under the Bell w aranżacji szarej jadalni, Muuto, Pufa Design

W dobrych lampach nad stół - komfort użytkowania połączony jest z dobrym wzornictwem, jak w modelu Under the Bell Muuto, który wykonano z recyklingowanego, plastikowego filcu. Lampa posiada właściwości akustyczne i ma średnicę aż 82 cm, co w zupełności wystarczy, jako jedyne źródło światła nad blatem. Zarówno czarny, jak i szary model pojawił się w wielu realizacjach. Zestaw lamp oświetla butik Roberta Kupisza otwarty w Starym Browarze w Poznaniu.
Szary i biały filc w sinusoidalnej kompozycji kreuje formę lamy Sine - jesiennego newsa Vita Copenhagen. Punktowe oświetlenie stołu gwarantuje biały filcowy dyfuzor. Nieoczywista, mobilna, w zależności, od której strony się spojrzy Sine zmienia się i faluje. Średnica lampy to 57 cm - może być samodzielnym źródłem światła, a zarazem dekoracją stołu.
 
Płynna lampa Sine, Vita Copenhagen, Pufa Design
 
Lampa wisząca Sine, Vita Copenhagen, Pufa Design
Niezliczoną ilość możliwości aranżacji oświetlenia stołu dają modułowe lampy chorwackiego biura Grupa Products. Jest to seria Ili Ili. Składają się na nią takie modele lamp, jak La Lava, Go Fishing, Nighty Night’s, Coney Cone, Dance All Night, Cat Hat’s, Prom Queen, Coctail Please.
 
Modułowa lampa La Lava, Grupa Products, Pufa Design
 
Prom Queen, dwa modele obok siebie, Grupa Products, Pufa Design
Clava Dine Vita Copenhagen jest lampą zaprojektowaną docelowo do oświetlenia stołu w jadalni. Futurystyczny kształt, metaliczna kolorystyka modelu oddaje rozproszone światło i dobrze doświetla blat stołu. Clava Dine tworzy nastrojową atmosferę z lekką nutą egzotycznej stylistyki.
 
Eleganckie w wyrazie, dwa modele Clava Dine Brass, Vita Copenhagen, Pufa Design
 
Świeża Clava Dine w bieli, Vita Copenhagen, Pufa Design
Opalizujący biały mat Fluid Muuto komponuje się z dużymi drewnianymi powierzchniami. Abażur hipnotyzuje obłą formą, kształtem przypominającą pęcherzyk powietrza w wodzie unoszący się nad stołem.
 
Opływowa lampa Fluid z matowego szkła, Muuto, Pufa Design
Miękka, silikonowa lampa Unfold Muuto przełamuje surowość i monotonię wnętrz. Pasuje do aranżacji, w której motywem przewodnim jest żywa kolorystyka, dobry nastrój, zdrowy styl życia. Dostępna w 11 kolorach.
 
Silikonowa lampa Unfold, Muuto, Pufa Design
Lampy Bell Normann Copenhagen w kilku rozmiarach - to punkt wyjścia do oświetlenia jadalni w stylu surowym, pozamiejskim i swobodnym. Lampa występuje w kolorze czarnym, piaskowym i białym. Dostępna w rozmiarach – od XS do L.
 
Stalowa lampa Bell, Normann Copenhagen, Pufa Design
Grain Muuto jest kombinacją klasycznego minimalistycznego wzornictwa z innowacyjnym materiałem (połączenie włókien bambusa i tworzywa sztucznego). Średnica klosza 21 cm sprawia, że lampa korzystnie prezentuje się w grupie.
 
Lampa Grain Muuto, dostępna w 6 kolorach, Pufa Design
Nieco większych rozmiarów jest lampa Ambit Muuto charakteryzuje oryginalny wykonaniem geometryczny abażur z giętego aluminium za pomocą ręcznej prasy. Dostępna w dwóch rozmiarach – o przekroju klosza 25 cm i 40 cm.
 
Lampa Ambit Muuto, Pufa Design
Przegląd wybieranych marek zamyka 13° Dreizehngrad z trzema kolekcjami. Serię Industrial tworzą lampy wykonane z ręcznie dmuchanego szkła kryształowego połączonego z toczonym drewnem dębowym. Do wyboru mamy odcienie szkła mat, antracyt lub bezbarwne. Funk to abażury z drewnianego forniru. Ciepłe światło, naturalność, minimalistyczna forma - to cechy charakterystyczne dla tej linii. Tegoroczną nowością są lamy Dub, których wyróżnikiem jest tradycyjna metoda wytwarzania. Abażur lampy to ręcznie formowane aluminium i toczone dębowe drewno w trzech odsłonach kolorystycznych – szarości, bieli i turkusie.
 
Kolekcja lamp wiszących Industrial, 13° Dreizehngrad, Pufa Design
 
Kolekcja lamp z forniru Funk, 13° Dreizehngrad, Pufa Design
 
Turkusowy model lampy Dub, 13° Dreizehngrad, Pufa Design

Wszystkie lampy kupisz w Pufa Design
xtop
X
 
[: :]
X
X