• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

KOMFORT I DESIGN W JEDNYM - WANNY WOLNOSTOJĄCE SOLID SURFACE

by
 
Ekskluzywna linia Solid Surface to nowoczesne wanny typu standalone (wolnostojące). Oznacza to, że do ich osadzenia nie są potrzebne nóżki, stelaż czy zabudowa. Wszystkie mają postać homogenicznej, pozbawionej jakichkolwiek łączeń i spoin bryły. Wszystkie cechuje minimalistyczny design, jednak różnią się kształtami i wymiarami.
 
Wanny wolnostojące produkowane są z materiału przygotowanego według autorskiej receptury firmy RIHO, należącego do grupy materiałów znanej na rynku pod wspólną nazwą solid surface. Jest on niezwykle przyjemny i „ciepły” w dotyku, a jego ultramatowe wykończenie gwarantuje niesamowite wrażenia wizualne.
 
Na specjalne zamówienie, wybrana wanna Solid Surface może być polakierowana z zewnątrz na dowolny kolor z palety RAL. Czarna Bilbao, liliowa Barcelona lub złota Granada będą niewątpliwie ozdobą i dumą salonu łazienkowego.
 
Z praktycznych zalet Solid Surface należy podkreślić możliwość usuwania zarysowań za pomocą polerowania, jako że materiał ten jest jednolity w swoim przekroju. Nieporowatość oraz brak spoin, ułatwiają utrzymanie produktu w czystości i ograniczają rozmnażanie się bakterii.
 
 
 
 
 
 
x

fot: RIHO


top
X
 
[: :]
X
X