• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

KOLEKCJE MIĘKKICH PANELI ŚCIENNYCH FLUFFO - INSPIRACJE, CZĘŚĆ 2

by
 

Fluffo sprawia, że zwykła ściana staje się bliższa i cieplejsza. Jest miękka. Nie powstrzymasz się, będziesz je ciągle dotykał. Śmiało, przytul się. 

Dune

 
Jeden z największych paneli Fluffo. Idealny do wyłożenia całej ściany jedno lub dwukolorowymi panelami.

Polecany do wpasowania pomiędzy ściany boczne i sufit.

Flow

 
Dzięki dużej, centralnej powierzchni wystającej ponad powierzchnię ściany, sprawia wrażenie mięsistego i solidnego wzoru.

Polecany do wpasowania pomiędzy sufit i podłogę.

Bliźniaczy wzór dla kolekcji Dive.

Hexa

 
Klasyczny plaster miodu w odsłonie 3d. Cztery, różne wysokości panelu pozwalają "zagrać" efektem nierównej powierzchni.

Idealna propozycja dla ułożenia swobodnej, lekkiej kompozycji.

Link

 
Duży, mięsisty panel, który swoją siłę pokazuje na dużej powierzchni. Polecany również do zastosowania jako swobodna kompozycja kilku elementów, stanowiących abstrakcyjną ozdobę na ścianie.

Bliźniaczy wzór dla kolekcji Clip.

Pixel

 
Klasyczny, mały kwadrat o czterech różnych wysokościach. Nieograniczone możliwości tworzenia kompozycji i grania kolorem.

Duża ściana wypełniona kwadratami o róznych wysokościach daje niesamowite wrażenie przestrzenności kompozycji. Taka ściana, na pierwszy rzut oka, wydaje się bardzo geometryczna i ostra ale w rzeczywistości jest miękka i przyjazna - jak wszystkie ściany Fluffo.

Shell

 
Wzór zainspirowany motywem muszli. Ponieważ centralna jego część ma największą grubość, panel sprawia wrażenie grubszego niż jest w rzeczywistości, a przez to bardzo mięsistego i solidnego.

W ułożeniu równoległym, daje niesamowity efekt regularnej łuski.

Swing

 
Największy i najgrubszy z paneli Fluffo. Jako jedyny w najwyższym punkcie ma grubość 8 cm co sprawia, że jest niezwykle "mięsisty".

Linia łączenia między poziomymi panelami została tak zaprojektowana aby była jak najmniej widoczna.

Twist

 
Najbardziej skomplikowana w swoim kształcie kolekcja paneli Fluffo, finalnie tworząca kompletny i atrakcyjny wzór. Kompozycja sprawia wrażenie niezwykle lekkiej. Jedynie środkowa część panelu wystająca ponad powierzchnię ściany, delikatnie podkreśla trójwymiarowość wzoru.

Wzór idealny zarówno do wpasowania pomiędzy ściany, jak również jako samodzielny element zdobiący ścianę.

Dots

 
Po prostu: regularne koła dostępne w 4 grubościach - 2, 3, 4 i 5 cm. Nieograniczone możliwości kompozycji i szeroki wybór kolorów stanowią idealną pożywkę dla odważnego inwestora i projektanta.

Istnieje możliwość zamówienia paneli jedynie w wybranej gruboś

Wave

 
Jeden z większych paneli Fluffo. Regularne i delikatne łuki oraz wielkość panelu sprawiają, że wzór jest niezwykle spokojny i zrównoważony a uzyskany efekt 3d jest umiarkowanie widoczny.

Polecany do wpasowania pomiędzy sufit, podłogę i ściany boczne.


Źródło: FLUFFO, www.fluffo.pl
xtop
X
 
[: :]
X
X