• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

KLUDI FRESHLINE: Czysta radość

by
 
Orzeźwiająca seria natrysków Kludi napełnia łazienkę energią i świeżością. Smukła forma, harmonijna kolorystyka oraz łatwa i praktyczna obsługa sprawiają, że wysoki komfort staje się standardem.
KLUDI FRESHLINE DUAL SHOWER SYSTEM
 
KLUDI FRESHLINE to najnowsza seria natrysków, w której minimalistyczna forma łączy się z bogactwem funkcji, dając w rezultacie wszystko, czego moglibyśmy oczekiwać od prysznica.
KLUDI FRESHLINE zestaw natryskowy 3S
 

1S i 3S – dwie rączki natrysku KLUDI FRESHLINE

Prosta, lecz nie banalna linia rączki natrysku jest niezwykle poręczna. Smukły design wprowadza poczucie harmonii i delikatności. Wykonano ją z wysokiej jakości tworzywa, pokrytego chromem. Biała tarcza jest odporna na osadzanie kamienia wapiennego, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w czystości.
KLUDI FRESHLINE 1S rączka natrysku
 
W ofercie dostępne są: rączka 1S – z deszczowym strumieniem i rączka 3S – z trzema wariantami strumienia: deszczowym, miękkim i masującym. Przełączanie między nimi umożliwia intuicyjny uchwyt. Dodatkowo model 3S zaopatrzono w rozwiązanie zapobiegające zatrzymywaniu się wody w rączce natrysku.

KLUDI FRESHLINE DUAL SHOWER SYSTEM

System podwójnego natrysku KLUDI FRESHLINE zapewnia wielowymiarowy komfort użytkowania. Wyposażona w białą tarczę deszczownica, o średnicy 25 cm, zapewnia równomierny i orzeźwiający strumień wody. Głowicę można dowolnie przesuwać w prawo i w lewo, a możliwość regulacji góra-dół, w zakresie 30 cm, sprawia że można dopasować ją zarówno do wzrostu domowników, jak i do wysokości pomieszczenia.
KLUDI FRESHLINE 3S rączka natrysku
 
KLUDI FRESHLINE 3S woda nie zatrzymuje się w rączce natrysku
 
W przypadku gdy nie chcemy korzystać z deszczownicy, możemy przełączyć się na rączkę natrysku KLUDI FRESHLINE 3S – z trzema różnymi wariantami strumienia: deszczowym, miękkim i masującym. Wysokość rączki natrysku na pręcie można dopasować za pomocą specjalnego, stożkowego suwaka z pokrętłem do regulacji. Na pokrętle znajduje się niewielki uchwyt, dzięki któremu łatwo dostosujemy wysokość rączki nawet mokrymi, czy namydlonymi dłońmi. W mocowaniu umieszczono wkładkę z tworzywa sztucznego, dzięki czemu rączka natrysku nie rysuje się przy wyciąganiu.
 
System KLUDI FRESHLINE DUAL SHOWER wyposażono w termostatyczną baterię, która zapewnia precyzyjną regulację temperatury, a także bezpieczeństwo – dodatkowa funkcja HotStop z blokadą temperatury przy 38°C skutecznie chroni przed oparzeniami.
 
KLUDI FRESHLINE pozwoli na stworzenie nowoczesnej przestrzeni – prostej, za to ze smakiem. Bogactwo funkcji i możliwości aranżacyjnych oraz ergonomiczny i oryginalny design sprawdzą się w każdej sytuacji.
xtop
X
 
[: :]
X
X