• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Kamień w stylu ECO - inspiracje STONE MASTER

by
 
ECO STYLE - Odwzorowuje występujące w przyrodzie otoczaki, odłupane fragmenty głazów, jak również drewno w najrozmaitszych postaciach. Budulce charakterystyczne niegdyś dla zabudowań gospodarczych, kojarzonych z typowo użytkowym przeznaczeniem dziś święcą triumfy jako symbole dobrego gustu i dobrobytu. Blisko natury, a zarazem wyjątkowo świeżo i na czasie.
ATAKAMA BIANCO
Kamień ATAKAMA w kolorze białym do zastosowań wewnętrznych stworzony na wzór spękanych piachów południowoamerykańskiej pustyni, oddaje klimat jednego z najgorętszych i najsuchszych zakątków świata.
 
 
ATAKAMA GRAFIT
Grafitowy kamień ATAKAMA do wnętrz został zaprojektowany dzięki inspiracji zaczerpniętej z jednego z najbardziej gorących regionów świata. Oddaje charakter spękanego, piaszczystego gruntu południowoamerykańskiej pustyni.
 
 
ANDALUZJA GRAFIT
Kamień ANDALUZJA o uniwersalnym charakterze, w swojej strukturze naśladuje zwęglone drewno o regularnych kształtach. Świetnie prezentuje się zarówno w obiektach nowoczesnych, jak również w budynkach utrzymanych w klasycznym stylu. Idealnie sprawdzi się na powierzchni dużych elewacji, ale także w przestrzennych pomieszczeniach jak np. w holu czy salonie.
 
 
NEBRASCA CARAMEL
Duże elementy kamienia w kolekcji Nebrasca przywodzą na myśl początki budownictwa europejskiego, dając poczucie solidności i stabilności. Ciepła paleta kolorystyczna, iż elewacja jawi się jako bardzo przyjazna, zapowiadająca przytulny, rodzinny charakter wnętrz, w których znajdziemy się tuż po przekroczeniu progu. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, doskonale sprawdza się nawet przy najtrudniejszych aranżacjach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych budynku, czyniąc go solidnym i trwałym.
 
 
VILLA CREME
Kamień ozdobny do zastosowań wewnętrznych VILLA KREM dodaje do pomieszczeń dziedzictwo starożytnych kultur Morza Śródziemnego. Ich natchnieniem były ogromne bloki skalne. Kamień VILLA utrzymany w jasnej kolorystyce wspaniale wpasowuje się w równie pełnych ścian, a także w zestawieniu z odmiennymi okładzinami. Motyw muszli nadaje wyrazistości każdej kompozycji, tworząc ducha wnętrza.
 
 
SAVANNA OFF-WHITE
Uniwersalny kamień SAVANNA ma strukturę zwęglonego drewna, ociosanego w regularne kształty. Będzie pasować zarówno w budynkach nowoczesnych, jak i tych stylizowanych na klasyczne. Oryginalne rozwiązanie dla wielkopłaszczyznowych elewacji i  przestronnych pomieszczeń, takich jak hole i salony.
 
 
ROCKY MOUNTAIN GLENWOOD SPRINGS
Inspiracja tradycyjnym budownictwem amerykańskim – spojrzenie na proces urządzania wnętrz okiem osoby posiadającej dostęp do naturalnych budulców w wersji makro. Tam, gdzie nie musimy oszczędzać na wymiarach, a naturę zapraszamy do siebie bez ograniczeń, tam zaciera się granica między podziałem na miejsce przeznaczenia produktu. Skoro salon możemy przenieść w całości na zewnątrz, to czemu nie zagospodarować kamieniem kuchni z jadalnią?
 
 
x

fot: STONE MASTER


top
X
 
[: :]
X
X