• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Autoryzowany Salon Firmowy Gala Collezione

by
 
Firma Gala Collezione otworzyła w połowie marca w Gdańsku pierwszy w Polsce Autoryzowany Salon Firmowy. W Galerii Wnętrz City Meble zlokalizowanej przy Al. Grunwaldzkiej 211, znajduje się ekspozycja sof, narożników, systemów modułowych oraz foteli z najnowszych kolekcji Gala Collezione.
W eleganckim studiu meblowym klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę sprzedawców, którzy podpowiedzą, jak dopasować mebel aby pięknie komponował się we wnętrzu.
 
- Salon Firmowy w gdańskiej Galerii Wnętrz City Meble ma stać się naszym flagowym salonem meblowy – tłumaczy Magdalena Kopińska-Król, Dyrektor Handlowy w Fabryce Mebli Gala Collezione. – Naszą ambicją było stworzenie przytulnej, inspirującej, przyjaznej przestrzeni, w której dobrze czuć się będą zarówno osoby poszukujące mebla do swojego domu, jak też projektanci i architekci, pracujący nad projektem wnętrza dla swoich klientów.

Salon Firmowy Gala Collezione dedykuje swoją ofertę produktową do dla architektów i projektantów wnętrz. Wybór miejsca lokalizacji studia jest nieprzypadkowy – Galeria Wnętrz City Meble jest obiektem mocno ukierunkowanym na współpracę z przedstawicielami biur projektowych i pracowni architektonicznych.

Studio mebli GALA COLLEZIONE czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 20:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach od 10:00 do 18:00.

Zapraszamy!
x

fot: GALA COLLEZIONE


top
X
 
[: :]
X
X