• Zaloguj się
  • Szuflada

Targi wnętrz HOME DECOR

Od 17 do 20 lutego Pufa Design zaprasza architektów, projektantów i partnerów handlowych do Poznania na targi Home Decor. Co ciekawego zobaczysz na stoisku Pufa Design? Po raz pierwszy w Polsce obejrzysz na żywo lampy chorwackiej marki Grupa Products oraz tegoroczne nowości VITA Copenhagen. Przygotowaliśmy także inne znakomite marki oświetleniowe. Wybraliśmy topowe lampy w wykonaniu najlepszych światowych projektantów i producentów. 
Zaprezentujemy trzy kolekcje chorwackiego biura Grupa Products Ili_IliArigato i Model. Najbardziej obiecujący debiut tego roku na polskim rynku.
Odpalimy skandynawskie nowości 2015 duńskiej marki  VITA  – lampy Lora, Clava i Eos Light Brown  - podbijające obecnie serca architektów w Paryżu, Kolonii i Frankfurtu.

Stoisko Pufa Design rozświetlą duńskie żarówki dekoracyjne  Danlamp, lamy  SilviaConia i Cuna  – bestsellery VITA Copenhagen, a także kolekcja  Industrial  niemieckiego studia  Dreizehngrad  -  laureata nagrody Interior Innovation Award 2014 w kategorii oświetlenie.

Na przedstawicieli sklepów, hurtowni, sieci handlowych i hoteli oraz projektantów i architektów wnętrz  przy zamówieniach czekają preferencyjne warunki rabatowe. Pufa Design zaprasza na STOISKO NR 218 (sektor F) PAWILON 5, gdzie na miłośników designu i dobrego oświetlenia czekają doradcy.


Znane w środowisku targi  HOME DECOR  cieszą się dużą popularnością wśród uczestników i gości z Polski i Świata. Wśród wystawców są czołowe firmy i marki działające w branży wystroju i wyposażenia wnętrz. To idealne miejsce, aby poznać aktualną ofertę dostępnych na polskim rynku tekstyliów, dekoracji, ceramiki, szkła i oświetlenia. Jest to obowiązkowe wydarzenie dla przedstawicieli sklepów, hurtowni, sieci handlowych i hoteli oraz projektantów, architektów wnętrz i kupców meblowych.

W tym samym czasie odbędą się targi Meble Polska  oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowego  Arena Design. Połączenie tych trzech imprez zaowocuje integracją pokrewnych środowisk branżowych oraz nawiązywaniem współpracy na linii projektant-producent i producent-odbiorca.


Źródło: PUFA DESIGN, www.blog.pufadesign.pl/2015/01/28/spotkamy-sie-na-home-decor

top
X