• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Zimowe trendy we wnętrzach – wełna, drewno, metal

by
 
Zimowe trendy we wnętrzach zbiegają się z nowościami, które za chwile pojawią się na rynku mebli, dodatków i oświetlenia. W nowym roku tendencji jest bardzo dużo. Zależą one od indywidualnych preferencji znanych architektów i dekoratorów wnętrz. Właśnie takie podsumowanie pojawiło się w amerykańskim magazynie Vouge.

Analizując kilka najciekawszych pomysłów na aranż 2018 wybraliśmy produkty z oferty Pufa Design, które obrazują aktualne pomysły i koncepcje na modną przestrzeń do życia. W pierwszej kolejności ze względu na chłody panujące na zewnątrz skupiamy się na naturalnej, wysokogatunkowej wełnie. Kolekcja dywanów Ply marki Muuto utkana jest w stu procentach z nowozelandzkiej wełny. Wpisują się one w gamę kolorystyczną, która w 2018 roku pełna będzie nieoczywistych pasteli, mlecznych gam, żółci w niekonwencjonalnych odcieniach. Dywany Ply występują w pięciu zestawieniach kolorystycznych i trzech wymiarach. Uwielbiamy sesję zdjęciową Karoliny Pingielskiej założycielki bloga Little Hooligans, dywan Ply w jej salonie prezentuje się obłędnie.
Zdjęcie Karolina Pingielska, blog Little Hooligans, dywan Ply, Muuto, Pufa Design
 
Zdjęcie Karolina Pingielska, blog Little Hooligans, dywan Ply, Muuto, Pufa Design
 
Zdjęcie Karolina Pingielska, blog Little Hooligans, dywan Ply, Muuto, Pufa Design
 
Zdjęcie Karolina Pingielska, blog Little Hooligans, dywan Ply, Muuto, Pufa Design
 
Zdjęcie Karolina Pingielska, blog Little Hooligans, dywan Ply, Muuto, Pufa Design
 
Wełna i drewno dębowe to duet idealny. Połączenie obu naturalnych materiałów w formie mebla daje efekt porządku, czystości, ciepła. Potwierdza to nowa kolekcja foteli tapicerowanych Skagerak – Miskito, w tym funkcjonalna ława Reykjavik Daybed.
Fotel tapicerowany Miskito, Skagerak, Pufa Design
 
Ława z wełnianym materacem Daybed, Skagerak, Pufa Design
 
W 2018 roku bardzo ważny będzie detal, który domknie kolorystycznie każde wnętrze. Tym detalem może być ciekawy wzór. Pledy Honey od szwedzkiej firmy Pappelina pokrywa delikatny, geometryczny, powtarzający się kształt kojarzący się z plastrem miodu. Pled jest miękki i przyjemny w dotyku. Gruba tkanina powstała z mieszanki bawełny szenilowej i wełny w proporcjach pół na pół.
Kolekcja pledów Honey, Pappelina, Pufa Design
 
Przytulne i zachęcające pomieszczenie w 2018 roku będzie tworzyło oświetlenie dodatkowe ustawione w różnych punktach salonu czy sypialni. Lampki z serii Kobe holenderskiego barndu It’s About RoMi są surowe w wyrazie i industrialne, ponieważ ich podstawy wyrzeźbiono z dębowego drewna. Ustawione na półce pełnią rolę dodatkowego źródła światła w organicznym charakterze.
Zestaw lamp stołowych i wisząca Kobe, It’s About RoMi
 
Zamiłowanie do geometrii. Czystość form. Nawiązanie do klasyki designu będzie nadal wyraźną tendencją dla producentów oświetlenia. Niedawno mieliśmy przyjemność obserwować wejście na rynek nowej kolekcji lamp Baluna. Spełnia ona powyższe postulaty, jakby studio projektowe Grupa Products połączyło je w jednej projekt. Linia lamp Baluna ma siedem funkcjonalnych wcieleń, każdy model jest wywarzony, proporcjonalny i pociągający.
Lampy sufitowe z kolekcji Baluna, Grupa Products, Pufa Design
 
Lampa ścienna z kolekcji Baluna, Grupa Products, Pufa Design
 
Kinkiet z kolekcji Baluna, Grupa Products, Pufa Design
 
Lampa stołowa Baluna, Grupa Products, Pufa Design
 
Romans z geometrią i nawiązanie do kubizmu będzie przyświecało projektantom wnętrz i dekoratorom również w 2018 roku. Ma to związek z nowym podejściem do dekorowania wnętrz. A więc nie dekorujemy. Każdy detal w aranżacji ma swoje funkcjonalne uzasadnienie i logikę. Wystrzegamy się absurdu, dystansu i kiczowatego humoru. Świeczniki Pov duńskiego producenta Menu są linearnym manifestem i ucieleśnieniem prostoty.
Kolekcja świeczników Pov, Menu, Pufa Design
 
Kolekcja świeczników Pov, Menu, Pufa Design
 
Świecznik Pov, Menu, Pufa Design
 
Świecznik Pov, Menu, Pufa Design
 
Wszystkie produktu zwiastujące trendy we wnętrzach na 2018 znajdziesz w Pufa Design .
xtop
X
 
[: :]
X
X