• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Zehnder Zmart: design, kreatywność i funkcjonalność

by
 
Wzornictwo, które zachwyca
.
Grzejniki z oferty Zehnder Zmart, wyróżnione międzynarodową nagrodą Red Dot: Best of the Best 2016 i nagrodą iF Design Award 2016, a także w Polsce Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, rozszerzają możliwości aranżacji wnętrz dzięki dyskretnemu wzornictwu i innowacyjnej konstrukcji.
Zehnder Zmart
 
Produkty Zehnder Zmart wyróżnia dyskretne, staranne, lecz zawsze nowoczesne wzornictwo. Dzięki płaskiemu i gładkiemu frontowi grzejnik doskonale wkomponowuje się w przestrzeń każdego wnętrza.
Zehnder Zmart
 
Zalety „rodziny” produktów Zmart to: konstrukcja pozwalająca na doskonałą integrację w każdej aranżacji - innowacyjny wymiennik polimerowy, który dzięki odporności na korozję przyczynia się do długotrwałego, bezawaryjnego funkcjonowania instalacji grzewczej. (Polibutylen, z którego wykonany jest wymiennik grzejnika Zmart, to znany materiał, zastosowany w całkowicie innowacyjny sposób. Produkcja odbywa się z zastosowaniem metody zgrzewania lustrzanego - prosty i pewny technologicznie proces, zapewniający najwyższą trwałość i jakość). Minimalne negatywne oddziaływanie na środowisko w całym cyklu funkcjonowania produktu (od powstania po zakończenie działania) - według badań przeprowadzonych na zlecenie Zehnder Group w Szwajcarii - o 25% mniejsze niż w przypadku standardowych grzejników. Zmniejszony czas montażu i transportu, nawet o jedną trzecią (ponieważ Zmart jest aż o 63% lżejszy w porównaniu do standardowych grzejników). Minimalistyczny wygląd, dzięki przyłączom estetycznie ukrytym za grzejnikiem oraz płaskiemu frontowi. Dostępność wersji o elastycznych przyłączach na bazie wysokociśnieniowych węży 360°, ułatwiających projektowanie oraz instalację, a także pozwalających zmniejszyć ilość pozycji magazynowych. Łatwa modernizacja i konserwacja, ponieważ grzejnik może być przechylany do przodu, bez konieczności odłączania od zasilania i spuszczania wody. Znakomita trwałość ze względu na solidną konstrukcję obudowy i zastosowane podzespoły, z których wykonany jest wymiennik.
Zehnder Zmart
 
Zehnder Zmart zapewnia doskonały bilans ekologiczny. Grzejniki Zehnder Zmart charakteryzują się doskonałym oddawaniem ciepła i bilansem energetycznym, są zatem niezwykle wydajne i trwałe.
Zehnder Zmart
 
Modele Zehnder Zmart spełniają najwyższe standardy jakości, trwałości i zrównoważonego rozwoju. Dlatego Zehnder udziela gwarancji producenta na podzespoły na okres 15 lat oraz 5 lat gwarancji producenta na głowicę termostatyczną i wkład zaworu. Również w przypadku montażu w ramach już istniejącego systemu.
Zehnder Zmart cValve
 
Jednak nie tylko walory estetyczne, ale również wytrzymała obudowa z powlekanej proszkowo stali sprawiają, że grzejnik Zehnder Zmart to trwały, ponadczasowy produkt.

Wbudowaną, ergonomiczną głowicę termostatyczną stworzoną specjalnie do grzejników Zehnder Zmart można łatwo zainstalować z lewej lub prawej strony. Szlachetne wzornictwo nadaje grzejnikowi subtelny wygląd.
Zehnder Zmart Flex cValve
 
Harmonijny wygląd z ukrytymi przyłączami i przewodami można uzyskać dzięki zastosowaniu Zehnder Zmart Flex cValve. W tej wersji ukryte przyłącza mogą znajdować się w dowolnym miejscu za grzejnikiem.
xtop

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X
 
[: :]
X
X