• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Wrażliwość We Do Wood

by
 
We Do Wood to meble dla kochających design i naturę. Duńska marka z ekologicznym zacięciem w zrównoważony sposób zaprojektowała proces pozyskania materiału i produkcji mebla dbając o jak najmniejszy szczegół, aby był przyjazny dla natury. Przyjazny dla człowieka.

W kolekcji We Do Wood są meble zrobione z bambusa moso - silnej rośliny, która jest łatwa w uprawie i szybko rośnie. Zaletą bambusa jest trwałość i plastyczność, jako materiał meblowy spełnia wysokie wymogi jakościowe. Bambus do produkcji mebli We Do Wood rośnie na certyfikowanych plantacjach. Podzespoły do mebli wykrajane są w Europie. Do klienta trafiają płaskich ekonomicznych paczkach do samodzielnego skręcenia. Co można zrobić w kilka chwil.

The Best We Do Wood

Do nich bez wątpienia należy seria wieszaków Scoreboard. Sebastian Jørgensen projektuje w sposób lekki, zabawny i pełen dobrej mocy. Forma wieszaków przypominającej dziecięcą grę. Składa się nawiercanej deski i kolorowych kołków do samodzielnego układania. Zaaranżować można trzy wersje wieszaka: w poziomie, w pionie lub mini. Inny model - wieszak Frame kojarzy się liczydłem.
Wieszaki Scoreboard, półki na buty, We Do Wood, Pufa Design
 
Wieszaki Scoreboard, półki na buty, We Do Wood, Pufa Design
 
Wieszak Frame, We Do Wood, Pufa Design
 
Wieszak Frame – zoom na detal, We Do Wood, Pufa Design
 

Meble dla nomadów

Półki. Ekstremalnie funkcjonalne. Dopasowane do współczesnego życia w biegu, w drodze. We Do Wood ma ich kilka – półka Loop to system do samodzielnego stworzenia regału. Półka na buty jest elegancką alternatywą do aranżacji przedpokoju. Podobnie jak półki kubiki SJ z kolorowym wnętrzem. Do wyboru są dwa rozmiary (z trzema oraz czterema elementami przechowywania). Z nich również można w dowolny sposób ułożyć regał – w przedpokoju, salonie, kuchni czy pokoju dziecięcym.
Półki wiszące Loop, We Do Wood, Pufa Design
 
Półki z kolorowym wnętrzem SJ, We Do Wood, Pufa Design
 
Półki z kolorowym wnętrzem SJ, We Do Wood, Pufa Design
 

We Do Wood dla dzieci

Bez toksycznych klei. W surowym, ekologicznym i dalekim od lukrowanego różu i błękitu stylu zestaw do dziecięcego pokoju, w skład, którego wchodzi stolik Geo’s i krzesełko Lillys. Brzegi mebli zostały wykończone w trzech kolorach – czerni, szarości i mięcie.
Stolik dla dzieci Geo’s, We Do Wood, Pufa Design
 
Stolik dla dzieci Geo’s i krzesełko Lillys, We Do Wood, Pufa Design
 
 

Salon uniwersalny

Skrzynia, ławka i komoda - Correlations ma wiele wcieleń. W zależności od potrzeb zmienia się ich przeznaczenie. Do skrzyni zaprojektowany jest czarny metalowy łącznik. Zestawiając trzy skrzynie ze sobą wzdłuż ściany tworzy się rodzaj zabudowy otwieranej od góry. Krzesła We Do Wood są wygodne, mają starannie wyprofilowane siedziska. Szczególny model z historią w tle to krzesło polowe Nomad Me, oparte na legendarnym modelu Roorke Chair. Złożenie i rozłożenie tego krzesła zajmuje chwilę, lniana tkanina siedziska ma odsłonę naturalną i czarną. Dinning jest propozycją krzesła o domowym zastosowaniu. Do salonu, kuchni, albo wraz z biurkiem Field i stołkiem Button tworzy kącik do pracy i domowe biuro.
Skrzynie Correlations, We Do Wood, Pufa Design
 
Krzesło polowe Nomad Me, We Do Wood, Pufa Design
 
Krzesło polowe Nomad Me – przed złożeniem, We Do Wood, Pufa Design
 
Krzesło Dinning, We Do Wood, Pufa Design
 
Biurko Field, We Do Wood, Pufa Design
 
Biurko Field, We Do Wood, Pufa Design
 
 
 
 
 
 
Więcej na Pufa Design
xtop

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X
 
[: :]
X
X