• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

W doborowym towarzystwie - nowości Saba Italia 2017

by
 
W roku 2017 w portfolio marki Saba Italia pojawiło się kilka nowych produktów. Jak zwykle jest nowocześnie, minimalistycznie i niezwykle elegancko. Ofertę marki uzupełniły nowe meble do salonu i pokoju dziennego, a także zaktualizowane produkty z ubiegłego roku.

Kolekcja siedzisk Geo

 
Geo to eleganckie siedzisko, które może służyć jako dodatkowe miejsce do siedzenia. Ten niecodzienny i przykuwający uwagę puf może również stanowić mocny, kolorystyczny element wnętrza.

Kolekcja foteli Kepi

 
Połączenie drewna z miękką tkaniną zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających osób.

Stoliki New Song

 
Swoim wyglądem stoliki New Song nawiązują do organicznych kształtów. Zaletą stolików New Song jest możliwość zaaranżowania ich według własnego pomysłu.

Sofy Avant-Après

 
Kolekcja Avant-Après stanowi kwintesencję stylu Saba Italia - to połączenie nowoczesności i minimalizmu z wyjątkową elegancją.

Sofy i fotele Quilt

 
Quilt to kolekcja sof i foteli dostępna zarówno w stonowanych, jak i kontrastowych kolorach. W skład kolekcji wchodzą sofy, fotele oraz podnóżki.

Kolekcja New York Outdoor

 
Sofy i fotele z kolekcji New York Outdoor są idealnym rozwiązaniem na taras i ogród. Wykonane z szybkoschnących i niepochłaniających wodę materiałów świetnie sprawdzą się nie tylko w czasie słonecznych dni.

New York Stool

 
Nowe taborety Saba Italia doskonale uzupełniają kolekcję New York.
xtop
X
 
[: :]
X
X