• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Taras w stylu śródziemnomorskim - Deska tarasowa KEMPAS

by
 
Zbliża się wiosna i każdy miłośnik relaksu na świeżym powietrzu powinien pomyśleć o przydomowym tarasie. Oferta desek tarasowych DLH jest bardzo bogata w wiele egzotycznych gatunków drewna, które idealnie nadają się do wykończenia architektury zewnętrznej. Jednym z nich jest kempas – surowiec niezwykle ceniony jako materiał do budowy tarasów.
 
Kempas wyróżnia się spośród innych desek tarasowych swoją oryginalną barwą - ciemniejszą od modrzewia, jednak jaśniejszą niż merbau czy ipe. Kolor ten będzie więc idealny dla osób, które pragną zachować wysmakowaną estetykę przestrzeni przydomowej, ale nie chcą, by kolor desek tarasowych dominował nad innymi elementami aranżacji. Kempas bardzo dobrze wpasowuje się w estetykę tarasów w stylu śródziemnomorskim. Jego barwa pięknie komponuje się z cytrusowymi, zdecydowanymi kolorami i wspaniale podkreśla elementy architektury ogrodowej w jasnych odcieniach. Aby jak najdłużej zachować naturalny odcień desek tarasowych, warto pamiętać o ich regularnej pielęgnacji olejem do drewna, najlepiej na początku każdego sezonu.
 
Deska tarasowa kempas jest używana do budowy tarasów nie tylko ze względu na swój piękny wygląd, ale i dobre właściwości techniczne. Kempas jest bardzo twardy i odporny na uszkodzenia mechaniczne, co pozwala na intensywną eksploatację. Stabilny wymiarowo, więc niegroźna mu wilgoć ani zmiany temperatury. Co również istotne, tarasy kempas są odporne na ingerencję grzybów i mikroorganizmów, można więc stosować je w niemal każdej szerokości geograficznej i dowolnym klimacie z nawet najbardziej kapryśną pogodą.
 
Deska kempas jest dostępna w DLH w wymiarach 21x120/145x2150-4880 w profilu classic.
x

źródło: DLH


top

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X
 
[: :]
X
X