• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

System 100 w kolorze Champagne - szlachetne wykończenie

by
 
System 100 został zaprojektowany w oparciu o wyrazistą i uniwersalną koncepcję, w której architektura i design w odniesieniu do najdrobniejszego szczegółu pozostają ze sobą ściśle związane. Nawiązując do nowoczesnej klasyki System 100 oferuje możliwość prostej i przejrzystej aranżacji.
 
System 100 to gwarancja stworzenia spójnego wnętrza i jedyne
w swoim rodzaju rozwiązanie systemowe oferujące produkty począwszy od zestawów klamek drzwiowych, przez oznakowania
i poręcze, aż po akcesoria łazienkowe i produkty bez barier.
 
Akcesoria łazienkowe Systemu 100 są aktualnie dostępne w wersji chromowanej, w kolorze białym z elementami ze szkła satynowanego oraz w kolorze Champagne. Dzięki pokryciu powłoką PVD udało się otrzymać odporną na zarysowania powierzchnię o pięknym połysku. Obok elementów klasycznego wyposażenia w ofercie pojawiły się także komfortowe produkty uzupełniające, dozowniki i okucia.

System 100 nagrodzony Iconic Award - Modułowe rozwiązania produktowe

HEWI zostało jednym z laureatów nowego, prestiżowego konkursu o nagrodę Iconic Award. Nagrodzony został System 100. Został on zaprojektowany w oparciu o wyrazistą i uniwersalną koncepcję, w której architektura i design w odniesieniu do najdrobniejszego szczegółu pozostają ze sobą ściśle związane. Nawiązując do nowoczesnej klasyki system 100 oferuje możliwość prostej i przejrzystej aranżacji. System 100 to gwarancja spójnego wnętrza i jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie systemowe oferujące produkty począwszy od zestawów klamek drzwiowych, przez oznakowania i poręcze, aż po akcesoria łazienkowe i produkty bez barier.
 
Nowy konkurs o nagrodę Iconic Awards daje branży architektonicznej unikalną możliwość rywalizacji na wielu płaszczyznach. Wyróżniane i nagradzane będą wizjonerskie projekty architektoniczne, innowacyjne produkty i nowatorskie systemy. Inicjatorem konkursu jest Rada Wzornictwa, która jest centralną agencją federalną odpowiedzialną za promocję projektowania w Niemczech.
 
Dozownik mydła
 
Drążek prysznicowy
 
Klamka Model 101X
 
 
Mydelniczka, uchwyt z kubkiem, dozownik mydła
 
Podajnik ręczników, kosz
 
Półka na ręczniki
 
Półka, wieszaki
 
Półka
 
Szczotka do WC, uchwyt na papier toaletowy
 
Szczotka do WC, uchwyt na papier toaletowy
 
Uchwyt
 
Wieszak
xtop
X
 
[: :]
X
X