• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Soft seating Tapa – wyzwolić kreatywność

by
 
Duża część wartościowych interakcji w biurze ma charakter nieformalny, a praca w małych zespołach sprzyja efektywności spotkań. Jeśli połączymy te dwie informacje, nasuwa się wniosek, że we współczesnych biurach niezbędne są miejsca, w których można spontanicznie podyskutować w niewielkim gronie.
Tapa Nowy Styl Group
 
Na to wyzwanie odpowiada Tapa – system puf zaprojektowany przez Przemysława Mac Stopę dla Grupy Nowy Styl. Ten niezwykły produkt to idealne połączenie ciekawego wyglądu i pomysłowej funkcjonalności. Tapa to rozwiązanie modułowe, którego podstawowym elementem jest „wyspa” składająca się ruchomych puf obracających się na wspólnej osi.
Tapa Nowy Styl Group
 
Tapa daje możliwość różnej aranżacji przestrzeni z wykorzystaniem tych samych modułów. Uzupełnieniem linii są pufy wolnostojące o kształcie nawiązującym do górnego i trzeciego poziomu podstawowego modułu. Aby w pełni wykorzystać możliwości systemu, wystarczy uruchomić wyobraźnię i… pufy! Tapa pokryta wełną ociepli wizerunek firmy i będzie barwnym intrygującym akcentem, wyzwalającym kreatywność zespołu. Twórcy nowej sofy zadbali o wysoką jakość tapicerki: produkowany w Nowej Zelandii materiał przeszedł wymagające testy ścieralności i jest barwiony w technologii, która zapewnia długą żywotność koloru.
Tapa Nowy Styl Group
 
xtop

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X
 
[: :]
X
X