• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Rajska laguna w jadalni... czyli najbardziej niezwykłe stoły

by
 
Projekty mebli brytyjskiego studia Duffy London należą do jednych z najbardziej oryginalnych. Stoły autorstwa Christophera Duffy'iego to przede wszystkim zabawa konwencją, kształtem i formą. Mamy tu zatem stół przypominający rajską lagunę, która zadziwia swoimi kolorami, stół unoszony przez balony, czy stół-huśtawkę przemieniający jadalnię w plac zabaw.

ABYSS DINING TABLE

 
Wysokiej jakości drewno połączone z wieloma taflami szkła i wewnętrznym źródłem światła dają niebywały efekt przywodzący na myśl rajską lagunę i wakacje w tropikach. Dzięki własnemu oświetlenie stół prezentuje się świetnie zarówno w dzień jak i w nocy.
 
 
 
 
 
 

UP BALLOON COFFEE TABLE

 
Przezroczysta tafla szkła "unoszona" przez balony sprawia, że stolik kawowy od Duffy London sprawia wrażenie niesamowicie lekkiego.
 
 
 

SWING TABLE

 
Nie jest wcale powiedziane, że w jadalni musi być nudno. Wspólny posiłek z rodziną czy z przyjaciółmi może być wyjątkowym i wspaniałym czasem, ale gdy stół zamieni się w wielką huśtawkę - zabawa będzie jeszcze lepsza.
 

MEGALITH TABLE

 
Projekty Duffy London tworzą swoistą iluzję. Gdy patrzymy na stół Megalith trudno się nadziwić, jak to jest możliwe. Ten wyjątkowy awangardowy projekt przypominający upadające domino doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz.
 
 

WOODSMAN AXE TABLE

 
Okazuje się, że wystarczy połączyć klasyczny drewniany blat z niekonwencjonalnymi nogami, by stworzyć niepowtarzalny stół, który odmieni wnętrze każdej jadalni. I nie tylko tej dla drwala!
 
x

źródło: DUFFY LONDON, http://duffylondon.com/
fot: http://duffylondon.com/


top
X
 
[: :]
X
X