• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Płaszcz na kropli, żakiet na gwoździu, jodła w przedpokoju, czyli najbardziej wyjątkowe wieszaki

by
 
Wieszaki. Służą nam – lokatorom domów i mieszkań, użytkownikom biur, gościom restauracji – dyskretnie, rzec można: nieśmiało. Zwykle oczekujemy od nich funkcjonalności i niczego więcej. Bogata oferta Pufa Design dowodzi jednak, że często są to sprzęty piękne, oryginalne i znakomicie „dopowiadające” styl wnętrza.
 
Wieszak-lina Wardrope, Authentics w Pufa Design
 
Wieszaki, zwłaszcza te przeznaczone na okrycia gości, mogą być wizytówką gustu gospodarzy i zapowiadać aranżację całego pomieszczenia. Oto lina Wardrope (Authentic), czyli metalowa rurka-haczyk na sznurze, pomysł prosty, ale wykorzystany z niezwykłym smakiem. My regulujemy ustawienie metalowej części, ubranie ją stabilizuje. To wieszak dla subtelnego estety albo… wielbiciela fizyki.
Wieszak-jodła, Iwona Kosicka Design w Pufa Design
 
Wieszak-jodła polskiej projektantki Iwony Kosickiej podpowiada natomiast, że mieszkańcy domu kochają przyrodę, w której szukają inspiracji i odpoczynku.
Wieszaki Drop It, Normann Copenhagen w Pufa Design
 
Miłości do natury, ale także umiejętności bawienia się formą dowodzą wieszaki Drop It marki Norman Copenhagen: „krople” z drewna bukowego spływające po ścianach jak deszcz albo żywica.
Wieszak Scoreboard, We Do Wood w Pufa Design
 
We Do Wood proponuje wyroby z bambusa, ekologiczne, zaskakujące pomysłowym wykorzystanie prostych w istocie rozwiązań, jak kołeczki, które samodzielnie rozmieszczamy na płycie MDF (model Scoreboard).
 
Wieszaki ze szkła Bubble, Petit Friture w Pufa Design
 
Z kolei Bubble (Petit Friture), czyli szklane bańki-bąbelki, zabawne, kolorowe, pozornie delikatne (a w rzeczywistości bardzo wytrzymałe), sugerują, że gospodarze mają poczucie humoru, potrafią cieszyć się drobiazgami i – na pewno z radością powitają miłych gości w swoim domu.
Wieszaki Harakiri, Seletti w Pufa Design
 
W Pufa Design znajdziemy też wieszak-drabinę, wieszak-ławkę, a nawet – mebel o wdzięcznej nazwie Harakiri (marki Seletti), z drewnianymi „gwoździami” wbitymi w trzon z buku… Niech nie zwiodą nas kształty i czerwona barwa jednego z modeli – jest to sprzęt bezpieczny i przyjazny dla człowieka ubranego.
Wieszaki Dots z metalu, Muuto w Pufa Design
 
Wieszak Play, Normann Copenhagen w Pufa Design
 
Wieszaki Norm, Menu w Pufa Design
 
Wieszak Afternoon, Menu w Pufa Design
 
Wieszak Dots z drewna, Muuto w Pufa Design
 
Zestaw wygodnych wieszaków Curve, Normann Copenhagen w Pufa Design
 
W Pufa Design nawet klasyczny wieszak na jedną sztukę odzieży okazuje się być dizajnerskim cackiem, uszlachetnionym użytymi materiałami i starannie dobranymi barwami. Cóż jeszcze? Wszystkie wieszaki są łatwe w montażu. Pozwolą niedużym kosztem i wysiłkiem zmienić albo „podrasować” wystrój mieszkania, zaskoczyć domowników, gości oraz… własną, opatrzoną jesionkę, która na świetnie zaprojektowanym wieszaku poczuje się jak kreacja od najlepszego projektanta.
xtop

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X
 
[: :]
X
X