• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Piec na Pellet Stuv P-10 zdobywa prestiżową nagrodę Red Dot Product Award 2016

by
 
Poniedziałek 23 maja 2016 - Stuv, specjalista wykwalifikowany w kreowaniu, produkcji i sprzedaży piecy i kominków na drewno, na gaz oraz na pelet, wygrywa w konkursie Red Dot Design Award, w kategorii Design, ze swoim produktem na pelet - Stuv P-10. Red Dot Design Award jest prestiżową nagrodą na skalę Światową, w kategorii designu ( wzornictwa ), rozpoznawalną i bardzo docenianą. Skład sędziowski, złożony z 41 międzynarodowych ekspertów, został "uwiedziony" innowacyjnością technologiczną, niezakłóconym wzornictwem, poszanowaniem środowiska naturalnego, funkcjonalnością, które reprezentuje Stuv P-10. Oficjalne rozdanie nagród odbędzie się 4 lipca w Aalto-Theater w Essen, w Niemczech.
 
Wzornictwo i innowacja
W odniesieniu do zaprezentowanej konkurencji, Stuv P-10 podkreślił swoją przewagę zaawansowaniem technologicznym w mechanizmach znajdujacych się w podstawie urządzenia oraz komorze spalania. Prosta konstrukcja sprawia, że jest to również piękny mebel, godny każdego nowoczesnego wnętrza. Jego piękne płomienie kreują silną obecność ognia, roztaczjąc ciepło w pomieszczeniu. Piec na pelet Stuv P-10 jest, w przeciwnieństwie do konkurecncji, bardzo cichy, nie słyszymy szumu przemieszczajacego się peletu czy pracy wentylatora.
 
Poza oczywistymi zaletami Stuv P-10 w konstrukcji i techniki, okazuje się wyjątkowy, z wydajnością ponad 90%. w którym ciepło jest rozprowadzane w przyjemny sposób przez naturalną konwekcję.
 
Ta wyjątkowo prestiżowa nagroda, kreuje Stuv na poziomie aktora pierwszego planu we wzorniTa wyjątkowo prestiżowa nagroda, kreuje Stuv na poziomie aktora pierwszego planu we wzornictwie przemysłowym. Jesteśmy bardzo dumni z tej rekomendacji międzynarodowej - wyjaśnia Jean-Francois Sidler, Dyrektor Generalny Stuv.ctwie przemysłowym. Jesteśmy bardzo dumni z tej rekomendacji międzynarodowej - wyjaśnia Jean-Francois Sidler, Dyrektor Generalny Stuv.
 
"Red Dot Design Award uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, z kilkoma tysiącami zgłoszeń każdego roku i jury złożonym z uznanych ekspertów często nazywana jest nawet „Oscarem designu"
 
Oficjalne rozdanie nagród Red Dot Design Awards odbędzie się 4 lipca w Aalto-Theater w Essen, w Niemczech. Następnie Stuv P-10 będzie eksponowany w muzeum Red Dot Design, w Essen. Fotografie P-10 pojawią się również w wydawanym przez Red Dot Design Yearbook.
 
xtop

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X
 
[: :]
X
X