• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Najciekawsze lampy włoskiej marki Foscarini

by
 
Oświetlenie Foscarini to projekty uznanych projektantów. Lampy tej włoskiej marki to przede wszystkim ciekawe i oryginalne formy, jak i doskonałe połączenia kolorów. Lampy te nadają wnętrzom smaku, elegancji i dostojności. Znajdziemy tu zarówno klasyczne i tradycyjne kształty, jak i oświetlenie charakteryzujące się dynamicznym i wyróżniającym się designem.

Lampa ALLEGRETTO

 
Projekt: Atelier O. Lampa wisząca Allegrettoo wykonana jest z aluminium i lakierowanego metalu. Przenikające się linie tworzą elegancką i fascynującą symfonię nadając lampie lekkości. Linie układają się w różne wzory dzięki czemu powstają trzy modele allegro: ritmico, vivace, assai.
 
 

Lampa APLOMB

 
Projekt: Lucidi Pevere. Lampa wisząca wykonana z cementu, dostępna w trzech wykończeniach kolorystycznych podkreślających jej osobowość: od tradycyjnej szarości surowego cementu, poprzez stylową biel, po ciepły, intensywny brąz. Idealna do powieszenia nad stołem, wyspą kuchenną czy kontuarem, zarówno pojedynczo, jak i w grupach.
 
 

Lampa CABOCHE

 
Projekt: Patricia Urquiola & Eliana Gerotto. Lampa wisząca z kolekcji Cabosze. Jej efektowny klosz zbudowany został z polimetylometakrylowych kul (przezroczystych lub złocistym), które zwielokrotniają jasność światła. Wewnętrzna osłona z białego szkła zapewnia przy tym równomierne jego rozproszenie i zapobiega oślepieniu. Podstawa zrobiona jest z białego metalu. W serii Caboche dostępne również lampy ścienne, podłogowe i sufitowe.
 
 

Lampa CHOUCHIN

 
Seria Chouchin to kolekcja trzech wiszących lamp wykonanych z dmuchanego szkła o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Każdy z trzech kształtów ma przypisany swój kolor: duża jest pomarańczowa, podłużna zielona i mała szara.
 
 

Lampa BIG BANG

 
Projekt: Enrico Franzolini, Vicente Garcia Jimenez. Lampa wisząca wykonana z przecinających się metakrylowy paneli w kolorze białym lub czerwonym. Ta dynamiczna kompozycja, która sprawia pozorne wrażenie chaotycznej, daje przyjemne rozproszone świa.
 

Lampa FLY-FLY

 
Projekt: Ludovico & Roberto Palomba. Lampa wisząca FLy-Fly wykonana jesdt z poliwęglanu. Kształt, jaki przybiera jej klosz przypomina skrzydła i od początku kojarzy się z lekkością. Jest on rezultatem długich poszukiwań odpowiedniej formy (proporcji i rozmiaru) dla lampy, która daje 360-stopniowe oświetlenie.
 
xtop
X
 
[: :]
X
X