• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Miniogród na balkonie - atrakcyjne miejsce wypoczynku

by
 
Dekoracyjne krzewy oraz drzewka doniczkowe to bez wątpienia piękna ozdoba tarasu i balkonu. Posadzone w dekoracyjnych pojemnikach stworzą zachwycające miejsce relaksu i wypoczynku.
W zależności od gabarytów wybranej rośliny, może być to wysoka donica o klasycznym kształcie lub nieco niższa i podłużna. Zawsze należy brać pod uwagę wymagania drzewka: większość z nich rośnie stosunkowo szybko, dlatego już na początku pojemnik powinien być naprawdę duży i lekki.
DONICA SOFT BRICK
 
SOFT BRICK -donica w kształcie sześcianu. Doskonała do dekoracji domu i ogrodu, a także przestrzeni miejskiej. Dostarczy wiele możliwości aranżacyjnych. Wykonana z tworzywa sztucznego, wzmocniona szeroką ścianką. Mrozoodporna, lekka, odporna na uderzenia i działanie promieni UV.
Rośliny z rodziny palmowatych pięknie będą się prezentować w klasycznym modelu donicy Gianto od nuno’ni ze względu na atrakcyjne kolory, w jakich ten model jest dostępny.
DONICA GIANTO
 
GIANTO - donica kwiatowa wykończona subtelnym panelem dekoracyjnym, oparta na okrągłej podstawie, delikatnie rozszerzana ku górze. Wykonana jest z wysoce wytrzymałego polietylenu, który gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ promieni UV - w doskonałej kondycji przetrwa wiele lat użytkowania. Donice nuno’ni świetnie sprawdzają się w aranżacji przestrzeni.
Donice do drzewek balkonowych powinny posiadać otwory odpływowe oraz warstwę drenażu. Wybierając odmiany o zbitym systemie korzeniowym, należy zdecydować się na pojemnik z wkładką uprawną, dzięki czemu woda łatwo przedostanie się do dolnych partii, a przesadzanie przebiegnie sprawnie i bez nadmiernego bałaganu.
DONICA CONE
 
CONE - modna donica kwiatowa o gładkiej fakturze. Ciekawa forma pozwala stosować ją na wiele sposobów i w rozmaitych połączeniach, nie tylko jako pojemnik na rośliny, ale także w roli oryginalnego pojemnika, a nawet niedużego oczka wodnego. Wykorzystany w produkcji donicy polietylen odpowiada za wysoką wytrzymałość i niską masę własną, dzięki czemu pojemnik może być swobodnie przenoszony.
Ciekawą ozdobą balkonu jest klon palmowy, którego liście jesienią nabierają intensywnego, czerwonego koloru. Doskonale sprawdzi się w dużych donicach Round.
DONICA ROUND
 
ROUND - to ponadczasowa i obowiązkowa propozycja dla każdego zwolennika zieleni. Dzięki owalnemu kształtowi oraz ciekawej kolorystyce każda roślina będzie prezentować się w niej idealnie. Donica jest odporna na warunki atmosferyczne oraz promienie UV. Gładka powierzchnia umożliwia bezproblemowe czyszczenie.
Oryginalnym rozwiązaniem są donice podświetlane, które nie tylko pozwolą przechować i wyeksponować rośliny, ale na dodatek klimatycznie oświetlą taras.
DONICE Z KOLEKCJI LIGHT
 
KOLEKCJA LIGHT to linia produktów będąca odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Świecące donice znakomicie sprawdzą się jako dekoracja ogrodów, wejść do domów i budynków, restauracji, hoteli, a także jako ozdoba wnętrz publicznych. Wszystkie produkty z tej kolekcji mają swój indywidualny włoski styl i charakter
x

źródło: TerraForm


top

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X
 
[: :]
X
X