• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Magia kamienia dekoracyjnego

by
 
Zmagając się z wyborami dotyczącymi sposobu wyposażenia naszego mieszkania zastanawiamy się, który styl będzie najbliższy naszym upodobaniom. Ilość gotowych rozwiązań potrafi przyprawić o ból głowy, jednak nie wszystkie z nich korespondują z naszym wewnętrznym poczuciem estetyki. Ponadto w dobie mocno spersonalizowanego podejścia do urządzania przestrzeni, w których spędzamy większość czasu, naturalnym pragnieniem jest chęć odzwierciedlenia naszego charakteru. To trochę tak jak ze słuchaniem ulubionej muzyki – chcielibyśmy aby była z nami wszędzie i przez cały czas, toteż wychodząc z domu mamy w zwyczaju zakładać słuchawki jeszcze zanim opuścimy domowe pielesze.
Wall Brick Grey
 
Loft Brick Sahara
 
Kamień dekoracyjny jest świetną propozycją dla tych osób, które poszukują mocnego akcentu dla urządzenia swojego mieszkania i nie chcą iść na kompromis. Zdecydowanie się na ten rodzaj okładziny gwarantuje nam wzmocnienie przekazu aranżacyjnego wnętrza i nadanie mu konkretnego wymiaru. Wyraźnie zdefiniowana struktura, a nierzadko i mocna barwa szybko definiują charakter pomieszczenia, nawet przy użyciu niewielkiej ilości materiału. W odróżnieniu od tynków, farb, czy choćby okładzin ceramicznych kamień zaznacza swoją obecność bardzo wyraźnie – jego zadaniem nie jest stworzenie tła dla pozostałych elementów wyposażenia, lecz wyjście na pierwszy plan.
Avignon Grafit
 
Skalisty hol, cegiełkowy salon, a może geometryczna sypialnia? Gama wzorów jest na tyle szeroka, aby dobrać wzór do swoich upodobań – od tradycyjnych kamiennych motywów przywodzących na myśl słoneczne Śródziemnomorze, poprzez surowe loftowe aranżacje, aż po minimalistyczne formy oparte na geometrycznych wzorach. Pewne jest jedno – ilekroć zdecydujemy się na użycie kamienia dekoracyjnego w naszym domu, zawsze uzyskamy spodziewany efekt. Tak mocny akcent pozwoli nam na bezkompromisowe ułożenie otaczającej nas przestrzeni podług naszych upodobań.
Locarno Grafit
 
Roma Grafit
 
x

fot: STONE MASTER


top

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X
 
[: :]
X
X