• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Kreatywnie i nowocześnie – jakie meble wybrać do pokoju dziecka?

by
 
Rodzice, którzy dbają o prawidłowy rozwój swojego dziecka, zdają sobie również sprawę z konieczności stymulowania jego kreatywności, wyobraźni i ciekawości świata. Można to robić dzięki odpowiednim zabawkom oraz zaaranżowaniu bezpiecznej i kolorowej przestrzeni. Wraz z Dekoria.pl podpowiadamy, jakie meble najlepiej sprawdzą się w pokoju dziecka?
Dekoria.pl, zestaw Animals stolik i cztery krzesełka
 
Na przestrzeń, w której przebywa dziecko, składają się tylko zabawki, lecz także meble. Odpowiednie przedmioty w dziecięcym pokoju stymulują zmysły malucha, wpływają na jego rozwój i sprawiają, że dziecko czuje się w swoim wnętrzu jak w bajce. Jak wybrać meble do pokoju pociechy, aby dziecko miało kontakt z wyjątkowymi i rozbudzającymi wyobraźnię przedmiotami?

Dekoria.pl stworzyła bujaki dla dzieci oraz meble do wnętrza malucha, które rozbudzą wyobraźnię i będą gwarancją najlepszej zabawy!
Dekoria.pl, bujak: Plane, Tractor, Easy Rider
 

Bujane zabawki pomagają ćwiczyć koordynacje

Koniki na biegunach to zabawki, które pamiętają ze swojego dzieciństwa rodzice. Bujaki zapewniają dzieciom rozrywkę i pomagają w ćwiczeniu koordynacji ruchowej. Wybierając bujak, warto zwrócić uwagę na jego stabilność, a to zagwarantują duże i szerokie płozy. Dobrze, jeśli zabawka jest wykonana z drewna, np. akacjowego, oraz ma ciekawy i kolorowy design, który zainteresuje dziecko. Bujaki w kształcie samolotu, traktora i motoru można znaleźć w ofercie Dekoria.pl.
Dekoria.pl, bujak: Plane, Tractor, Easy Rider
 
Dekoria.pl, bujak: Plane, Tractor, Easy Rider
 

Meble inspirowane światem zwierząt

Kącik zabaw to główne miejsce, w którym dziecko będzie poznawać świat. Warto, aby kącik był dopasowany do wieku i potrzeb dziecka, zachęcało do spędzania w nim czasu i rozwojowej zabawy. Taki efekt można osiągnąć dzięki kolorowym meblom i dodatkom z motywami, np. krzeseł, wieszaków czy lampek. W kąciku dziecięcym sprawdzi się również stolik z krzesełkami o oryginalnym wzornictwie – z nóżkami w kształcie ołówków lub motywem zwierzęcym: małpki, zebry, myszki lub kota.
Dekoria.pl, taboret prostokątny Small Sheep
 
Dekoria.pl, zestaw Pencil – stolik i dwa krzesełka
 

Naturalne materiały dla dziecka

Najważniejsze przy wyborze zabawek i mebli dla dziecka jest bezpieczeństwo, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na materiał i wykonanie przedmiotu przeznaczonego dla malucha. Najlepiej wybrać tworzywa naturalne. Wśród przedmiotów dla dzieci prym wiedzie drewno. Za wyborem zabawek z tego materiału przemawia przede wszystkim ich prostota, naturalność wykonania oraz bezpieczeństwo i trwałość. Zabawki i mebel wykonane z drewna dodatkowo pobudzają zmysły dziecka, a sam dotyk drewna będzie działał kojąco.
 
 
Meble, dzięki którym można stworzyć przytulną i pomysłową przestrzeń dla malucha oraz wykonane z naturalnych materiałów zabawki są przedmiotami, które idealnie sprawdzą się jako prezent na Dzień Dziecka.

Bujaki, meble z motywem zwierzęcym oraz inne dekoracje dla malucha można znaleźć na stronie Dekoria.pl.
xtop

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X
 
[: :]
X
X