• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Kamień dekoracyjny we wnętrzu - nowości produktowe marki Stegu

by
 
Marka Stegu to niekwestionowany lider w branży okładzin ściennych. Kamień dekoracyjny i płytki cegłopodobne firmy Stegu to bogactwo barw, kształtów i faktur. Stanowią idealne dopełnienie współczesnej architektury.

Płytki gipsowe i betonowe, inspirowane są kamieniem naturalnym, drewnem i wiekową cegłą. Faworytem wśród płytek jest biała cegła z gotową fugą. Płytki betonowe, z uwagi na wysoką jakość surowców użytych w procesie produkcji, są niezwykle trwałe. Charakteryzują się rzemieślniczą precyzją, dzięki czemu zachwycają detalami.

Producent nieustannie wzbogaca swój asortyment o nowe produkty. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w ofercie firmy.

BETONOWA PŁYTKA DREWNOPODOBNA TIMBER

Płytka TIMBER o strukturze ciosanej drewnianej deski to niekwestionowany hit nadchodzącego sezonu. Faktura do złudzenia przypominająca naturalne drewno, a przy tym solidność płytki betonowej gwarantują wyjątkowy efekt wizualny zarówno we wnętrzu, jak i na elewacji oraz trwałość na lata.

TIMBER WOOD
 
 
 
 
TIMBER BEIGE
 
 
TIMBER GREY
 
 

KAMIEŃ DEKORACYJNY METRO Z GOTOWĄ FUGĄ

Gipsowe płytki Metro z fugą to sposób na niebanalne wnętrze. Płytka występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Bez względu na odcień, dominują jasne barwy, przyprószone szarościami i grafitami lub ciepłymi – piaskowymi.


METRO 1
 
 
METRO 2
 
 
METRO 3
 
 

KAMIEŃ DEKORACYJNY NANGA Z FUGĄ

NANGA to płytka o fakturze surowego kamienia. Ułożona na ścianie metodą „na styk” tworzy we wnętrzu niepowtarzalny klimat. Trójwymiarowy efekt końcowy, idealnie imitujący wygląd kamiennej ściany, to zasługa innowacyjnej konstrukcji płytki. Zestawiając ze sobą płytki w dowolny sposób możemy uzyskać na ścianie indywidualny wzór. Bezfugowy system montażu sprawia, że można go wykonać we własnym zakresie. Płytkę układa się na ścianie jak puzzle.

Delikatna, ciepła kolorystyka płytki równoważy jej nieregularną strukturę. Kształt i faktura w pełni odwzorowują charakter kamienia naturalnego, dlatego po ułożeniu Nangi niewidoczne są łączenia płytek. Zyskujemy w ten sposób spójny wzór skalny na ścianie, z wypukłościami i szczelinami właściwymi dla tego typu materiałów naturalnych.

Nanga szczególnie dobrze komponuje się we wnętrzach tradycyjnych, kolonialnych i rustykalnych. W zestawieniu z surowym drewnem nadaje pomieszczeniom wyjątkowego charakteru.
 
 
 
 

KAMIEŃ DEKORACYJNY TOLEDO

Okładzina z wyraźnym rysunkiem kamienia. Na fasadzie budynku podkreśli jego bryłę oraz doda elegancji, wnętrzom nada unikalnego charakteru. Płytka Toledo dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: frost i grey.
 
 

KAMIEŃ DEKORACYJNY NANCY

Gipsowa płytka o nieregularnej strukturze ciosanego kamienia. Piaskowy odcień z nieregularnymi jasnymi i ciemnymi tonami świetnie komponuje się we wnętrzach utrzymanych w minimalistycznym klimacie.
 
 
x

fot: STEGU


top

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X
 
[: :]
X
X