• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

GESSI: trzy wyjątkowe kolekcje

by
 
Trzy wyjątkowe kolekcje. Każda zaprojektowana zgodnie z ideą Total Look i pod kątem jednego motywu przewodniego. Dzięki włoskiemu producentowi, GESSI wchodząc do łazienki można się przenieść do amazońskiej dżungli, Paryża z czasów dwudziestolecia międzywojennego lub... przyszłości.

Cono: blisko natury

Kolekcja Cono to przede wszystkim naturalne kolory (dużo zieleni i bieli), bujna roślinność oraz organiczne kształty. Na szczególną uwagę zasługują piękne wolnostojące umywalki w kształcie stożka (zarówno w kolorze białym, jak i zielonym) oraz okazałe deszczownice. Luksusowe kaskady przywodzą na myśl kąpiel w strugach deszczu – każda z nich została wyposażona w specjalny system regulacji, pozwalający na dopasowanie strumienia wody czy włączenie pary wodnej. Trudno nie wspomnieć również o spektakularnej wylewce baterii umywalkowej wyprowadzonej z sufitu, która idealnie wpisuje się w kontekst nowoczesnych i przestronnych wnętrz.
 
 
 
 
 
 

Eleganza: paryska prostota

Wszystkie produkty z serii Eleganza zainspirowane zostały stylem art deco oraz paryskim blichtrem. Zachwycają prostą i ponadczasową formą, która sprawdza się nie tylko w klasycznych łazienkach. W kolekcji znajdują się, m.in. wolnostojące modele wanien i umywalek, a także elementy Wellness. Oprócz podstawowego wyposażenia, seria została uzupełniona o stylowe dodatki – lustra kosmetyczne w surowej, białej oprawie, pięknie wykonane dozowniki na mydło oraz eleganckie flakoniki na perfumy.
 
 
 
 

iSPA: łazienka na miarę XXI wieku

Inspiracji do stworzenia serii iSPA dostarczyły twórcom nowoczesne technologie użytkowe. We wszystkich elementach wyposażenia widoczny jest charakterystyczny kształt iPhone’a – proste formy o gładko zaokrąglonych narożnikach, niczym wygładzone przez prąd wody otoczaki to wizja nowoczesnej łazienki na miarę XXI wieku. Jednak kolekcja iSPA to nie tylko miły dla oka design, ale również funkcjonalność poszczególnych elementów. Na uwagę zasługują przede wszystkim inteligentne baterie sterowane sensorowo, a także rozbudowany program Wellness z podświetlanymi kaskadami.
 
 
 
 
Największym dystrybutorem w Polsce marki GESSI jest firma Intercasa.
x

źródło: INTERCASA
fot: GESSI


top
X
 
[: :]
X
X