• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Donice z betonu syntetycznego - atrakcyjne formy w miejskiej przestrzeni

by
 
Prezentujemy oryginalne betonowe donice z oferty TerraForm. Ich atrakyjne formy wspaniale wzbogacą miejską przestrzeń.
Donica Plane Ring
 
Donica Plane Ring – latający talerz
Urozmaiconą wersja modelu Plane. Wykończenie w postaci ozdobnego pierścienia na górze konstrukcji To niezwykle wytrzymała, funkcjonalna donica kwiatowa, idealna do aranżowania miejsc takich jak urzędy, uczelnie i budynki firmowe.
Donica Plane Ring
 
Donica Plane
 
Donica Plane
Stworzona w odpowiedzi na zapotrzebowanie współczesnego miasta. Projekt inspirowany misą o jednolitej linii. Donica miejska wykonana z niezwykle wytrzymałego betonu syntetycznego, co czyni ją idealnym rozwiązaniem na zagospodarowanie przestrzeni publicznych.
Donica Intel
 
Donica Intel
Podłużna donica stworzona do zadań specjalnych. Dobrze sprawdzi się w aranżowaniu otwartych przestrzeni, ale również miejsc trudno dostępnych – wąski chodnik czy wejścia do budynków. Ze względu na swoją formę, może stać się przegrodą i stworzyć bardziej kameralne miejsca w ogródkach letnich, na placach i skwerach.
Donica Tube
 
Donica Tube
Donice cechuje minimalistyczny, nowoczesny design. Różnorodność rozmiarów w połączeniu z odpowiednim i stonowanym kolorem jest idealnym rozwiązaniem na zagospodarowanie przestrzeni miejskiej. Jej prosty, pozornie surowy wygląd sprawia, że idealnie dopasowuje się do każdego otoczenia.
x

źródło: TerraForm


top

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X
 
[: :]
X
X