• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Designerskie sofy i fotele

by
 
Saba Italia nieustannie poszukuje nowych pomysłów na meble wypoczynkowe. W ciągu zaledwie kilku miesięcy, marka poszerzyła swoją ofertę o kilka nowości, które wynoszą relaks na najwyższy poziom.
Saba Italia słynie z zamiłowania do wyjątkowego designu. Dowodem na to są nowatorskie projekty, tworzone we współpracy z najlepszymi włoskimi projektantami, takimi jak Emilio Nanni oraz Sergio Biago. W tym roku, w ofercie firmy pojawiło się kilka serii produktowych, które na nowo definiują pojęcie domowego relaksu. Wygodne sofy, fotele i krzesła zostały zaprojektowane w taki sposób, by odpowiadały rzeczywistym potrzebom użytkowników.
 
Listę nowości otwierają krzesła z kolekcji New York. Designerskie produkty zaprojektowane przez Sergio Biago, reinterpretują nowojorski styl - prosty, a zarazem bardzo elegancki. W kolekcji znajdziemy zarówno zwykłe krzesła, jak i hokery, dostępne w wielu kolorach i wykończeniach.
 
 
Podobną estetyką charakteryzuje się seria produktów przeznaczonych na zewnątrz budynków. Kolekcja New York Outdoor jest wynikiem starannych badań nad materiałami, prowadzonych od lat przez markę. Do produkcji mebli wykorzystano, m.in. szybkoschnące i odporne na ścieranie tkaniny, które doskonale radzą sobie w każdych warunkach pogodowych.
 
 
Funkcjonalność włoskich mebli dobrze widać również w kolekcjach Quilt oraz Avant-Apres. Sofa zaprojektowana przez Sergio Biago wyróżnia się smukłą sylwetką osadzoną na stelażu z cienkich metalowych prętów. Komfort leżenia lub siedzenia zapewnia specjalne oparcie, które można za pomocą prostego ruchu oderwać i umieścić na całej długości podstawy. Ponadto, każdy model wyposażony został w przesuwaną półkę, wykonaną z drewna orzechowego.
 
 
 
 
Uwagę przykuwają także „najświeższe” produkty, m.in. miękkie pufy Geo, projektu Paolo Grasselli oraz fotele Kepi, które posiadają wygodny podłokietnik.
 
 
 
 
 
 
Dystrybutorem mebli Saba Italia jest firma Intercasa.
xtop
X
 
[: :]
X
X