• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Blat dębowy: do jakich aranżacji pasuje najbardziej?

by
 
Blat dębowy kojarzy się z klasyką i rustykalnym stylem. Nie oznacza to jednak, że dębowe blaty pasują tylko do tradycyjnych aranżacji. Zobaczmy w jakich wnętrzach ten klasyczny gatunek sprawdza się równie dobrze.
W ofercie DLH pojawił się produkt wyjątkowy. To dębowy blat z kolekcji Antique, który wyróżnia się pięknym, szlachetnym wyglądem i wysokimi parametrami technicznymi, co czyni z niego dobro prawdziwie luksusowe.
 
 
Klasyczny, dębowy blat DLH o dobrze wyeksponowanych sękach może grać główną rolę w jasnym pomieszczeniu, utrzymanym w skandynawskim stylu. Doskonale zaprezentuje się w postaci stołu, umieszczonego w centrum salonu połączonego z jadalnią. Będzie też służył przez lata jako blat kuchenny i bardzo dobrze sprawdzi się jako powierzchnia robocza na kuchennej wyspie, łączącej przestrzeń użytkową i wypoczynkową. Jego ponadczasowy kolor będzie świetnym tłem dla kolorowych dodatków i dekoracji o nasyconych barwach. Dzięki swoim dobrym parametrom technicznym, odpowiednio zabezpieczony blat dębowy sprawdzi się także w nowoczesnej łazience. choćby jako podstawa umywalki o modnym kształcie.
 
Dębowy blat a styl nowoczesny
Dębowy blat idealnie nadaje się również do aranżacji w stylu industrialnym. Zestawiony z nowoczesnymi szarościami i miedzią ociepli nieco surowe, loftowe wnętrze. Dzięki temu, że drewno dębowe jest bardzo trwałe, możemy wykonany z niego blat z powodzeniem stosować jako stół do pracy, również rzemieślniczej. Dębowe blaty możemy także zastosować do wystroju baru lub restauracji. Stoliki wykonane z dębu nadadzą przytulności oraz familiarnego charakteru każdej współczesnej przestrzeni publicznej.
Oryginalną odsłoną klasycznego dębowego blatu jest szlachetny blat Antique o pięknych rozstępach, szpachlowanych na czarno. Posiada on bardzo wyrazisty rysunek, nadający powierzchni oryginalnego, niecodziennego charakteru. Klasyczny kolor sprawi, że produkt skomponuje się z tradycyjnymi wnętrzami, natomiast wyrafinowana struktura pozwala połączyć go także z aranżacjami nieco bardziej awangardowymi.
 
Dąb kojarzy nam się z siłą i wytrzymałością nie bez powodu. Dębowe blaty i podłogi są bardzo odporne na ścieranie, co sprawia, że chętnie wykorzystujemy je w naszych aranżacjach, szczególnie w pomieszczeniach wysoko eksploatowanych. Projektując blat Antique, firma DLH zadbała o to, aby produkt był dodatkowo zabezpieczony. Dębowy blat został fabrycznie pokryty olejem, co oznacza, że w przypadku uszkodzeń, możemy z łatwością zastosować punktowe wykończenie, bez konieczności renowacji całej powierzchni. Co więcej, drewno wykorzystane w blatach Antique jest klejone na szerokości, a na długości łączone za pomocą mikrowczepów. Takie łączenie dodatkowo zmniejsza ryzyko pęknięć i wypaczania.
x

fot: DLH


top

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X
 
[: :]
X
X