• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Betonowy blat - design i estetyka nie tylko dla odważnych

by
 
Betonowy blat w kuchni jest dobrym pomysłem nie tylko ze względu na jego trwałość i solidność. Pragmatyczne właściwości idą tu w parze z estetyką – beton w kuchni prezentuje się znakomicie! Nowoczesny oraz prosty design i wysoka funkcjonalność to główne zalety tego tworzywa. Można go zaimpregnować w taki sposób, że popularne środki chemiczne nie będą mu straszne. Możliwość zaprojektowania dokładnie takiego blatu, jaki sobie wymarzymy to wartość nie do przecenienia.
 
Blat w kuchni powinien być przede wszystkim funkcjonalny, wytrzymały i dopasowany do potrzeb domowników. Warto jednak zadbać także o jego designerski wygląd. Nowoczesny i modny beton architektoniczny spełnia wszystkie wymagania. Jego zastosowanie i intensywne używanie w kuchni, łazience czy pracowni umożliwiają impregnaty, które sprawiają, że materiał staje się odporny na działanie wody, a także łatwy do utrzymania w czystości.
 
Projektanci marki Morgan & Möller proponują dopasowane do indywidualnych potrzeb blaty, które sprawdzą się w kuchni, łazience czy pracowni w nowoczesnym stylu.
 
Kuchenne blaty mogą pełnić różne funkcje. Począwszy od miejsca, gdzie przygotowujemy posiłki, mogą zastąpić także stolik śniadaniowy czy stać się subtelną wyspą, oddzielającą część kuchenną od jadalnej czy salonu. Naturalne wżery, przetarcia czy przebarwienia stanowią zalety materiału, który dzięki nim jest niepowtarzalny oraz wyjątkowy.
 
Blaty tworzone na zamówienie są wylewane w całości. Powierzchnia tworzona z jednej płyty potęguje wrażenie harmonijnej, designerskiej prostoty. Aby wzmocnić efekt można dodatkowo wybrać blat z wbudowanym, niejako wylanym zlewem.
 
Choć beton najczęściej kojarzy się z minimalistycznymi czy loftowymi wnętrzami, to surowość materiału dobrze komponuje się z drewnianymi dodatkami, ceramiką, a także z soczystymi kolorami, których w postaci warzyw, owoców i ziół w kuchni nigdy nie brakuje. Sam materiał idealnie współgra także z jasnymi meblami czy czarno-białymi akcesoriami. Dla miłośników odważnych eksperymentów kolorystycznych, oprócz szarości w jasnym i ciemnym odcieniu, marka Morgan & Möller proponuje także płyty w wersji barwionej: w antracycie, bieli lub barwach zbliżonych do palety RAL.
 
 
 
 
 
 
x

fot: MORGAN & MOLLER


top
X
 
[: :]
X
X