• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Betonowe dekoracje ocieplą twoje wnętrze

by
 
Beton przez wielu uważany jest za materiał zimny i surowy. Marka Morgan & Möller przełamuje ten stereotyp proponując elementy dekoracyjne, które zdecydowanie ocieplą Twoje wnętrze.
 
 
Świeczniki, dostępne w różnych kształtach nadadzą pomieszczeniu niezwykły klimat. Plastyczność tego wyjątkowego materiału, jakim jest beton pozwala na tworzenie niezwykłych przedmiotów. W ofercie firmy znajdziesz świecznik, który wygląda jak puszysta poduszka!
A może marzy Ci się ciepła kąpiel z bąbelkami w blasku świec? Betonowe świeczniki idealnie pozwolą stworzyć romantyczną atmosferę.
 
Świeczniki z betony - pomysł na dekorację świątecznego stołu.
 
Zabawny świecznik betonowy będzie ozdobą w każdym wnętrzu.
 
Dekoracjami, które doskonale sprawdzą się na przykład jako pojemniki na świąteczne choinki są betonowe donice. Rozmaite kształty, a także rozmiary donic pozwolą Ci zaprojektować wyjątkową aranżację.
 
 
 
 
 
 
Betonowy talerz idealnie komponuje się z soczystością pomarańczy.
 
By nadać wnętrzu osobistego charakteru, możesz skomponować dowolny wyraz, imię czy inicjały, korzystając z betonowego alfabetu. Odlewy liter mogą same w sobie stanowić element dekoracyjny wnętrza, ale posłużą także jako podpórki do książek. Jest to również idealny pomysł na oryginalny prezent!
 
 
 
 
Jeśli nie litera – to może gwiazda? Świetny wybór na świąteczną dekorację.
 
 
 
 
 
 
DUŻY WYBÓR BETONOWYCH AKCESORIÓW DEKORACYJNYCH NA www.morgan-moller.com

ZAPRASZAMY!
x

fot: MORGAN & MOLLER


top
X
 
[: :]
X
X