• Zaloguj się
  • Szuflada
STONE MASTER
  • tel.: +48 42 213 21 12
  • fax: +48 42 213 21 28

Stone Master SA jest wiodącym producentem kamienia dekoracyjnego działającym na rynku polskim. Spółka ma za sobą kilkanaście lat doświadczenia w branży, nie tylko w kraju, ale też i za granicą. Dzięki stale powiększającej swój zasięg sieci dystrybucji (prowadzonej m.in. za pośrednictwem strategicznych partnerów i przedstawicieli handlowych), produkty Spółki trafiają do odbiorców w większości krajów Unii Europejskiej, Europy Wschodniej oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.
Od początku istnienia Spółki, Zarząd kładzie silny nacisk na systematyczne udoskonalanie procesu technologicznego i utrzymanie wysokiej jakości produktów m.in. poprzez stosowanie nowoczesnego know-how, wykorzystanie najlepszych surowców oraz szczegółową kontrolę jakości wyrobów gotowych.

Narzucenie wysokich standardów pracy, pozwoliło Spółce na osiągnięcie silnej pozycji na rynku krajowym i za granicą. W związku z rosnącym popytem, w sposób znaczący została zwiększona produkcja, nie tylko pod względem ilościowym, ale również asortymentowym (nowe wzory, struktury, bogata kolorystka, elementy dekoracyjne i wykończeniowe). Dotychczasowy intensywny rozwój i osiągnięcia przyczyniły się do szybkiego rozwoju przedsiębiorstwa i dynamicznego wzrostu wyników finansowych Spółki.


top
X