• Zaloguj się
  • Szuflada

WZOROWY TARG PREZENTOWY

Wskrzesimy blask Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, urządzając przez sześć przedświątecznych dni Wzorowy Targ Prezentowy.

 

Warszawiacy znajdą tu prezenty dla najbliższych, zdrowe specjały świąteczne, drobiazgi dla najmłodszych, oraz rzeczy do domu.

 

Targi będą nawiązaniem do historii tego miejsca gdzie towary były wyszukane i wyjątkowe, często wykonane przez najznamienitszych rzemieślników.

 

Zaprosimy wystawców spożywczych gdzie goście będą mogli kupić wszystko co potrzebne aby święta były smaczne, zdrowe i ekologiczne.

 

Stworzymy strefę świąteczną z ozdobami i dekoracjami, strefę dla ciała oraz zmysłów, strefę designu i strefę dziecięcą.

 

Wyjątkową wystawę przedstawi Patyna sklep vintage - będzie to nie lada gratka dla wszystkich miłośników estetyki z dawnych lat, szczególnie tej z epoki PRL.

 

Na drugim piętrze Księgarnia „Moda na czytanie” zorganizuje kiermasz książek. Znajdziecie tam przepiękne albumy, wspaniałe książki dla dzieci, interesujące biografie, reportaże i znakomitą literaturę piękną.

 

Weekendowe warsztaty na Targu Prezentowym
W przedświąteczny weekend zorganizujemy warsztaty z sitodruku z Maqudesign.

 

Pracownia Szkła Artystycznego Maku zrobi warsztat na którym będzie można własnoręcznie zrobić szklane ozdoby świąteczne.

 

Pani Magdalena Kocel - Nowakowska przeprowadzi warsztat dietetyczny - wytłumaczy na nim jak można sprawić aby święta były smaczne i zdrowe.

 

W strefie urody i zdrowia będzie można skorzystać z darmowych zabiegów, oraz poradzić się specjalistów od pielęgnacji całego ciała. „Na temat piękna” opowie jak robić naturalne kosmetyki i wykonać odmładzający auto-masaż.

 

W strefie dziecięcej będzie czekała choinka do ubierania,i prezenty dla wszystkich małych gości - zwierzęta z balonów, oraz najprawdziwszy Święty Mikołaj! Dla dzieci będą też zajęcia: razem z pracownią Igły Cztery Słonie będą szyły małe maskotki, a razem z RolyPoly będą mogły zrobić własny projekt torebki.

 

Na warsztaty nie trzeba się zapisywać, godziny ich trwania i dokładne opisy podamy na stronie wydarzenia na naszym Facebooku.

 

Zapraszamy również na premierę wydania albumu ”Bielizna, futra i Bracia Jabłkowscy - Światowe trendy w żurnalach największego domu towarowego Europy Środkowej 1910 - 1939”. Spotkanie to uwieńczone będzie mini - pokazem mody i spotkaniem z autorkami - 19.12 w sobotę o godzinie 17.00.

 

Album stworzyły Martyna Jeziorska i Urszula Łęczycka-Jeziorska, zawodowo zajmujące się kostiumami epokowymi, charakteryzacją teatralno - filmową oraz historią mody.

 

Wzorowy Targ Prezentowy
18-23 grudnia 2015
godziny otwarcia
Dzień powszedni 11-21
weekend 10-22
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
ul. Bracka 25
wstęp wolny!

 

Strona targów: wzorytargi.pl

 

top
X