• Zaloguj się
  • Szuflada

WYSTAWA STARTARCHITEKCI'15

Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej i Galeria Gala Dom i Wnętrze serdecznie zapraszają na wystawę projektów dyplomowych obronionych w 2015 roku na kierunku Architektura na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej.

 

Wystawa „start ARCHITEKCI'15”, na której są prezentowane projekty dyplomowe obronione w 2015 roku na kierunku Architektura na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej, jest siódmą edycją wystawy „start ARCHITEKCI”. Pierwsze dwie edycje miały miejsce w Warsztatach Kultury i były wydarzeniami wspierającymi kandydaturę Lublina do tytułu Europejska Stolica Kultury 2016. Już po raz piąty wystawa „start ARCHITEKCI” odbywa się w Galerii Gala.

 

Podczas wystawy odbędą się obrady jury szóstej edycji organizowanego przez Oddział Lublin Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP konkursu na najlepszy projekt dyplomowy inżynierski o Nagrodę im. Tadeusza Witkowskiego, oraz kwalifikującego projekty dyplomowe magisterskie do ogólnopolskiego konkursu projektów dyplomowych o Nagrodę im. Zbyszka Zawistowskiego - Dyplom Roku SARP. Ogłoszenie wyników obu kwalifikacji będzie jednym z wydarzeń towarzyszących wystawie.

 

Prezentowane na wystawie projekty zostały podzielone na grupy tematyczne, które zostały sformułowane w sposób mający na celu zwrócenie uwagi odbiorców wystawy na idee i wartości, jakich dotyczą prezentowane projekty. Jednocześnie dobór projektów w określone kategorie ma na celu pokazanie wieloaspektowości poszczególnych zagadnień.

 

Otwarcie wystawy: niedziela 13 XII godz. 14:00

 

Galeria Gala - Dom i Wnętrze
ul. Fabryczna 2, Lublin

 

Wystawa czynna do 15 III 2016
poniedziałek - piątek 10:00-19:00,
sobota 10:00-17:00,
niedziela 10:00-15:00

 

Strona wystawy: sarp.lublin.pl

 

top
X