• Zaloguj się
  • Szuflada

Targi Rzeczy Ładnych - 2. EDYCJA!

Startujemy! Cieszymy się, że po tygodniach przygotowań możemy oficjalnie zaprosić na 2. EDYCJĘ TARGÓW RZECZY ŁADNYCH! Było zbyt fajnie, żeby czekać do jesieni:) Mamy mnóstwo pomysłów, wiele zgłoszeń od wspaniałych wystawców, dlatego wiosenna edycja zapowiada się znakomicie. Kiedy? W weekend 5-6 KWIETNIA - sporo czasu przed Wielkanocą, a już po zimie (mamy nadzieję). Gdzie?: W DOMU BRACI JABŁKOWSKICH przy BRACKIEJ 25! W Soho było wspaniale, ale legendarny dom handlowy przyciągnął nas niezwykłym urokiem. Niesamowita, pusta kamienica, z fantastycznymi przestrzeniami - jesteśmy przekonani, że ŁADNE RZECZY będą w tym otoczeniu prezentowały się wspaniale. I wszystko w samym sercu Warszawy!

Bardzo się cieszymy, że swój udział potwierdzili już m.in: SPÓŁKA MEBLOWA, NATURAL BORN DESIGN, DIZENO, PAN POPI, ENDE, KALVA, WYDAWNICTWO WYTWÓRNIA i DAWID RYSKI!

Po co przyjść na Targi? Bo w jednym miejscu zaprezentują się znakomite firmy, projektanci, graficy, których produkty z dumą mogą prezentować się w każdym domu i w każdym wnętrzu. Jeśli lubicie dobry design i po prostu cenicie dobrze zaprojektowane przedmioty, na Targach z pewnością ich nie zabraknie. Oprócz części Targowej zaprosimy do strefy dla dzieci, która była wielkim sukcesem pierwszej edycji - zabawki, książki, warsztaty i strefa do zabawy - Wasze dzieciaki nie będą się nudzić. A dla starszych wykłady i spotkanie poświęcone designowi i projektowaniu, mamy nadzieję, że lista gości, którą ogłosimy w kolejnych tygodniach Was zachęci. Do tego wszystkiego pyszna kawa, coś dobrego do przekąszenia - idealny plan na weekendowe wyjście:)

5 kwietnia o 11:00 – 6 kwietnia o 19:00

Dom Braci Jabłkowskich,

Bracka 25, Warszawa

top
X