• Zaloguj się
  • Szuflada

Podkreśl tożsamość domowego wnętrza

W domu jest nieodzowna. Ceni sobie solidne fundamenty. Uwielbia gustowne dodatki. Lubi, gdy ją podziwiasz. Podłoga. Stąpasz po niej codziennie. Zadbaj, by była zarówno funkcjonalna, jak i piękna. Kolekcja podłóg korkowych Identity marki Wicanders rozbudzi Twoją wyobraźnię i pozwoli Ci podkreślić indywidualny charakter każdego wnętrza.

Łamanie utartych konwencji aranżacyjnych wymaga odpowiedniej inspiracji nie tylko od profesjonalnych projektantów wnętrz. Materiały, które pozostają w harmonii z naturą, od wieków skłaniają do eksperymentów architektonicznych. Sięgając po kolekcję unikatowych podłóg korkowych Identity marki Wicanders również Ty możesz wcielić się w rolę architekta. Puść wodze fantazji, baw się formą, a zaczniesz na nowo odkrywać tożsamość domowego wnętrza.
Ideał niejedno ma imię...
Podłoga korkowa z kolekcji Identity marki Wicanders ma więcej niż jedno oblicze. Warto poznać zarówno jej jasną, romantyczną stronę, jak i tę bardziej stonowaną, intrygującą nasyceniem i głębią barw. Jeśli kusi Cię przytulna, niezobowiązująca elegancja we wnętrzu, nie zwlekaj, sięgnij po jedną z jedenastu propozycji z kolekcji Identity marki Wicanders.
top
X