• Zaloguj się
  • Szuflada

KONFERENCJE DESIGN 2016 CZAS ZACZĄĆ

Kierowane do architektów i projektantów konferencje DESIGN rozpoczynają nowy sezon. Organizatorem jest firma Virtus Studio, która już dziś zaprasza na kolejne z tego cyklu wydarzenia.

 

Nowy sezon konferencyjnych spotkań rozpocznie się już 25 lutego we Wrocławiu, po czym, kilka dni później tj. 3 marca przeniesie się do Mera Spa Hotel w Sopocie.

 

W Wrocławiu nowe trendy w architekturze wnętrz zaprezentują: Radaway, Tempur, Technistone, Kronospan, AVE, Modern Line, BPM Lighting, Vitrulan, MT Partner, Flügger, Hettich, DotDesign, Arcdeko Showroom, Delighting

 

W strefie: polski dizajn zobaczyć będzie można:

 

NASU - mała pracownia zajmująca się produkcją i projektowaniem lamp oświetleniowych. Lampy wykonywane są w technologi CNC przy użyciu plotera frezującego. Wycinane są z płaskich płyt materiału – sklejki lub tworzyw sztucznych, a ich krawędzie wygładzane ręcznie.Sprzedawane są w zestawach do samodzielnego montażu. Składa się je bez użycia narzędzi lub kleju, podobnie jak puzzle 3D.

 

Phormy.com to marka autorska założona przez architekta Maxa Kobielę. Phormy.pl to rodzina mebli, których piękno tkwi w prostym wzornictwie i mistrzowskim wykonaniu

 

Zgłoszenie udziału 12 429 55 20 wew. 14, 607 860 660 lub potwierdzenia@virtus.com.pl

 

Szczegóły spotkania znajdziecie na stronie:
http://www.virtus.com.pl/wydarzenia

 

top
X