• Zaloguj się
  • Szuflada

BAZARCH 2015 - TARGI WYDAWCÓW KSIĄŻEK O ARCHITEKTURZE

Bazarch - to już czwarte targi wydawców książek o architekturze (były już edycje: warszawska, katowicka, krakowska) organizowane przez Centrum Architektury.

 

Najlepsze wydawnictwa z różnych miast, najlepsze książki o architekturze, premiery, nowości, rarytasy i okazje. Wszystko w promocyjnych cenach.

 

BAZARCH* to źródło prezentów i szansa na uzupełnienie domowej półki o najciekawsze nowości tego roku w promocyjnych cenach. Będą książki mądre i piękne, bestsellery i niskonakładowe rarytasy, gry, plakaty i wiele więcej dóbr około architektonicznych, miejskich i varsavianistycznych.

 

W tym roku nowe miejsce - Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, nowa energia, jeszcze więcej wydawców.

 

Oto oficjalna, ostateczna lista 29 wystawców: ARCH - dwumiesięcznik SARP, Architektura i Biznes, miesięcznik Architektura Murator, Architrend, arkady.info, autoportret, Fundacja Bęc Zmiana, Wydawnictwo Blue Bird, BWA - Galeria Miejska Tarnów, Centrum Architektury, DodoEditor, Dom Spotkań z Historią, Fundacja Kultura Miejsca, Instytut Architektury, Jak Wam się podoba / Sklep z książkami, Wydawnictwo Karakter, Księży Młyn Dom Wydawniczy, Magazyn Miasta, Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie, Muzeum Architektury/Museum of Architecture - Wroclaw-PL, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Warszawy, Neriton, RZUT, Salix Alba, Miesięcznik Stolica, Unpubleashed, 40 000 Malarzy.

 

Po raz pierwszy w historii BAZARCH-u będzie też antykwariat: Środkowa 7. Bareja Klub.

 

BAZARCH* 2015
13 grudnia
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Bracka 25,
00-362 Warszawa

 

Strona targów: centrumarchitektury.org

 

top
X