• Zaloguj się
  • Szuflada

4. Targi Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN

Innowacyjne produkty polskiego designu, nowoczesne rozwiązania aranżacyjne, oryginalne meble, awangardowe oświetlenie, nowatorskie elementy wyposażenia wnętrz - wszystko to już od 9 maja będzie można obejrzeć w Gdańsku na 4. Targach Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA w centrum AmberExpo. Targi potrwają do 11 maja.

Ostatnią edycję imprezy odwiedziło 6 tys. wymagających gości - klientów zainteresowanych oryginalnymi produktami i rozwiązaniami aranżacyjnymi, wśród nich: architekci, projektanci, styliści, graficy, producenci, handlowcy, deweloperzy, inwestorzy i klienci indywidualni.

Część targową tradycyjnie już uzupełnią bezpłatne fachowe porady z zakresu aranżacji wnętrz w ramach edukacyjnej inicjatywy magazynu wnętrzarskiego „Dobrze Mieszkaj” - AKADEMII DOBRZE MIESZKAJ.

Swoją kontynuację na tegorocznej edycji ABOUT DESIGN znajdzie DZIECIOSFERA – wyjątkowa przestrzeń dla najmłodszych zaaranżowana przez młode marki oferujące niebanalne produkty dla dzieci. W strefie dziecięcej nowością będą warsztaty prowadzone przez DZIECI DLA DZIECI. W niedzielę 11 maja w ramach atrakcji - pokaz mody dziecięcej KIDS ABOUT FASHION.

W tegorocznym programie ABOUT DESIGN m.in. przygotowane przez Katarzynę Glanc z Agencji Rozwoju Pomorza S.A. warsztaty dedykowane osobom planującym otwarcie działalności gospodarczej w branży kreatywnej. Uczestnicy dowiedzą się krok po kroku co należy zrobić, aby samodzielnie założyć działalność gospodarczą, poznają problemy innych uczestników, nawiążą kontakty i poznają instytucje, które pomagają początkującym przedsiębiorcom. Z myślą o branży kreatywnej także Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER przygotował warsztaty poświęcone tematyce Visual Merchandising oraz Trening Kreatywności.

Po raz pierwszy na Targach poruszona zostanie tematyka projektowania domów energooszczędnych i pasywnych, oraz tych dofinansowywanych przez NFOŚIGW. Piotr Karaś oraz Alicja Król z młodej i dynamicznie rozwijającej się pracowni architektonicznej MIDI wprowadzą zainteresowanych w tajniki ekologicznych rozwiązań w budownictwie oraz przybliżą zasady zrównoważonego rozwoju. Na Targach poprowadzą prelekcje: „Ślad środowiskowy produktu - czyli ile wody zużywa się przy produkcji butelki wody....” oraz „Domy pasywne, domy 0-energetyczne, czyli co zrobimy gdy Rosjanie odetną nas od gazu...”.

About Design to wydarzenie przygotowane z myślą o precyzyjnie sprofilowanym odbiorcy.
Adresatami About Design są profesjonaliści i klienci indywidualni, wśród nich: designerzy, architekci, biura projektowe, media, producenci, dystrybutorzy, a także deweloperzy, inwestorzy. To odbiorcy, którzy świadomie sięgają po najciekawsze dostępne na rynku rozwiązania, a podstawowymi kryteriami wyboru są dla nich: jakość, prestiż oraz innowacyjność produktów i usług.

Wśród wystawców znajdują się uznane marki, wyznaczające trendy w swoich branżach oraz oferujące produkty najwyższej jakości. Obok międzynarodowych firm, ważną grupą stanowią polskie marki stawiające na design. Dzięki temu firmy mogą zaprezentować się w prestiżowym gronie, a odwiedzający w jednym miejscu otrzymują dostęp do unikatowej oferty, przygotowanej na miarę ich aspiracji oraz potrzeb.


MIEJSCE:
Centrum AmberExpo
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

GODZ. OTWARCIA:
9-10 maja (piątek-sobota),  godz.10.00-18.00
11 maja (niedziela), godz.10.00-17.00

top
X