• Zaloguj się
  • Szuflada
KINNARPS
  • tel.: +48 22 314 64 70 (74)
  • tel.: +48 22 899 10 29
  • fax: + 48 22 899 10 43

W pracy spędzamy od 1500 do 2000 godzin rocznie, z tego większość na tym samym krześle, przy tym samym biurku i w tym samym otoczeniu. Dlatego tak dużym wyzwaniem jest stworzenie środowiska biurowego, które wspomaga efektywność i dobre samopoczucie pracowników. Dzięki Kinnarps mają Państwo dostęp do mebli, akcesoriów i usług, które umożliwią realizację poszukiwanego przez Państwa rozwiązania.


Kinnarps jest największym w Europie dostawcą kompleksowego wyposażenia biur i miejsc pracy. Dzięki przedstawicielstwom zlokalizowanym w 40 krajach oraz 200 salonom ekspozycyjnym na całym świecie, w ciągu swojej 70-letniej historii Kinnarps stał się firmą o zasięgu globalnym, spełniając oczekiwania klientów nie tylko wobec elementów umeblowania, ale również całego wachlarza związanych z tym usług. Oferujemy zintegrowane rozwiązania, które obejmują cały proces od analizy wymagań, poprzez projekt aranżacyjny i dostawę gotowych rozwiązań po serwis posprzedażny. 


Pozycja Kinnarps w świecie wyposażenia biur wynika z połączenia solidnej wiedzy o potrzebach klientów, nowoczesnej organizacji sprzedaży oraz stałego rozwoju produktów. Większość oferty pochodzi z 7 własnych fabryk zlokalizowanych w Szwecji i Niemczech. Portfolio grupy liczy 9 marek. Oprócz Kinnarps znajdują się w nim także skandynawskie marki: Skandiform, Materia i NC Nordic Care. Po przejęciu niemieckiej części firmy Samas, wiosną 2010 r. dołączyły do nich: Drabert i Martin Stoll.


top

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X