• Zaloguj się
  • Szuflada


Produkt został dodany
do ulubionych w szufladzie!

Z cyklu NIEZWYKŁE WNĘTRZA - CAFE TRUTH

20.02.2014 | by mania urzadzaniaqw
 
Niezwykłe miejsce, stworzone przez niezwykłych ludzi, pasjonatów zakochanych w kawie i nie tylko. Kawiarnia 'Prawda' w Cape Town w Republice Południowej Afryki istnieje naprawdę. W klimacie steampunkowej rzeczywistości, projektant Haldane Martin stworzył niesamowite konstrukcje, które przenoszą nas w zupełnie inny wymiar. Metalowe dźwigary, stare maszyny do szycia, siatki i oświetlenie, swobodnie wiszące w celu zwiększenia przestrzeni, tworzą ekscytującą przemysłową przestrzeń.
Martin zaprojektował wszystkie meble dla kawiarni: skórzane siedzenia, stoły ze stali z ozdobnymi profilami i mniejsze stoliki w kształcie gigantycznych zębów.
Centralne miejsce kawiarni zajmuje 7 metrowy stół zbudowany z rur przemysłowych, odlewów z żeliwa ciągliwego z sosonowym blatem wykonanym z starych legarów sufitowych. Instalacja oświetlenia - żarówki przypominające migotanie świec i kable zasilające wiszą nad stołem, zapewniając dostęp do ładowania laptopa i telefonów komórkowych. Wszystko przemyślane w najdrobniejszym szczególe.

Miejsce bez watpienia wyjątkowe, magiczne, które zostało stworzone z miłości i pasji do produktu. Z całą pewnością nie jest to zwyczajna kawiarnia. Dotykamy tutaj czegoś specjalnego.Wchodząc, juz wiemy, że wytwarza się tutaj coś wyjątkowego i to jest prawda, ponieważ kawa parzona i serwowana w tym miejscu jest równie niezwykła jak miejsce w którym powstaje. Kawa najwyższej jakości, kawa dla koneserów. Kawa w przestrzeni stymulującej wszystkie zmysły.
xtop
X